Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P40 Pro Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Na ochranu displeja nezabúdajte

Na obrazovkách telefónov je často vidieť, ako sa o nich majitelia starajú. Buď sú svedomito udržiavané, alebo majú zničené okraje, poškriabaný povrch, mastné odtlačky prstov a ďalšie chybičky krásy. Zabráňte tomu pri vašom telefóne ochrannými sklami či fóliami a doprajte si bezchybný displej, ktorý vydrží nepoškodený celé roky. Presne tak, ako v deň, keď ste si svoj Huawei P40 Pro Plus kúpili.

Ako sa rozhodnúť medzi fóliou a sklom na Huawei P40 Pro Plus

Ochranné fólie aj temperované sklá by sa mali stať neoddeliteľnou súčasťou vášho Huawei telefónu. Sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, takže sa na nich nebudú zachytávať nečistoty ani mastné odtlačky prstov a na displej krásne zapasujú. Fólie sú určené skôr ku knižkovým či flipovým krytom, ktoré už nejakým spôsobom obrazovku chránia od tvrdých nárazov či pádov na zem. Pokiaľ však používate silikónové obaly chrániace hlavne telo mobilu, rozhodne stavte na temperované sklá. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. z 10 priečok, čo znamená skutočnú odolnosť tohto materiálu. Tvrdšie ako temperované sklá sú už len diamanty. Práve preto vám poskytnú neprekonateľnú ochranu aj pri pádoch na zem, kedy absorbujú energiu nárazu a roztrieštia sa namiesto vášho displeja. Nezabudnite však na to, že rozbité sklo už neposkytne obrazovke primeranú ochranu a bude ho potrebné vymeniť za nový, nepoškodený kus.

Profesionálny fotograf Huawei P40 Pro Plus

Smartfón Huawei P40 Pro Plus vám dovolí robiť neuveriteľne krásne fotografie vďaka jeho profesionálnemu foťáku oceneným Tipa World Awards 2020. Obsahuje 4 objektívy, ktoré sa starajú o ultraširoké, hlboké, prenikavé fotografie nech už fotíte cez deň alebo v noci. Pôsobivý výkon podáva telefón aj pri vašich obľúbených hrách, ktoré sa vám vďaka prepracovanému displeju budú zdať živšie než kedykoľvek predtým. Tento štýlový model naviac s možnosťou používať dve SIM karty a 5G sieť si preto rozhodne nenechajte ujsť!