Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P40 Lite E

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie ochránia váš Huawei P40 Lite E

Zaobstarali ste si smartfón Huawei P40 Lite E? Ak ste mu už zadovážili kryt z ponuky Etuo.sk, urobili ste veľmi dobre. Obaly na mobil mávajú zosilnené bočné steny a presahujú pár milimetrov cez displej, čím mu poskytujú základnú ochranu. Ak chcete vášmu smartfónu Lite E dopriať dostatočnú ochranu dotykového displeja, rozhodne by ste mali nahliadnuť do našej ponuky a minimalizovať odretie, poškriabanie a prasknutie najcennejšej časti vášho prístroja. Aby ste mali istotu, že najpoužívanejšia časť vášho Huawei P40 Lite E zostane v tom istom stave, ako pri nadobudnutí telefónu, kúpte mu aj fóliu alebo ochranné tvrdené sklo na displej. Tieto ochranné prostriedky sa postarajú o dokonalé bezpečie vášho mobilu.

Ochrana neovplyvní dotykové vlastnosti

Nemusíte sa báť, ochranní pomocníci sa prichytia na displej, no neovplyvnia dotykové vlastnosti obrazovky. Ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo vždy voľte podľa značky a konkrétneho modelu telefónu. Iba tak budú všetky výrezy dokonale zodpovedať funkčným a ovládacím prvkom vášho Huawei P40 Lite E. Nepodceňujte tento fakt, mohli by ste sa pripraviť o maximálnu ochranu vášho hodnotného smartfónu. O čo však zaručene prídete, sú nevzhľadné odtlačky prstov. Vďaka oleofóbnej vrstve na displeji neostane špina ani žiadne nečistoty. O dôvod viac, prečo si fóliu alebo sklo zaobstarať, čo poviete?

Aký je rozdiel medzi sklom a fóliou?

Ak patríte medzi bežných používateľov telefónu, postačí vám fólia, ktorá mu poskytuje zvýšenú ochranu. Vyjde vás pár eur a bude vám stačiť v boji s bežnými následkami opotrebovania telefónu. Čo sa stane v prípade, že váš Huawei P40 Lite E spadne na zem? Fólia ho ochráni. Ochranné alebo temperované sklá majú vyššiu obstarávaciu cenu, no vydržia dvakrát viac ako klasické ochranné fólie. Ochranné sklo na mobil dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosti hodnotu deväť z desiatich možných. Slušné číslo, súhlasíte?