Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P40 Lite 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Stavte na tvrdené sklá na Huawei P40 Lite 5G

O tvrdených sklách na telefóny ste už určite mnoho počuli od svojich priateľov alebo ste si o nich niečo prečítali na internete. Stali sa totiž každodennou súčasťou našich životov vďaka tomu, že dokážu naše obrazovky veľmi efektívne chrániť pred poškodením, škrabancami alebo nánosmi špiny a prachu. Dokážu toho však omnoho viac. Napríklad ochrániť vašu obrazovku pred roztrieštením pokiaľ vám telefón spadne z vyššej výšky na nerovný povrch. V tomto prípade na seba tvrdené sklo dokáže prebrať mechanickú energiu pádu a rozbiť sa namiesto vašej obrazovky. V tomto momente síce displej telefónu prestane chrániť, ale po odlepení zistíte, že vaša obrazovka je úplne nepoškodená - celkom ako keď ste si smartfón zakúpili. A čo viac, teraz len stačí sklo vymeniť a môžete telefón používať naďalej bez nutnosti opráv tak, akoby sa nič nestalo.     

Alebo si radšej vyberiete ochrannú fóliu? 

Na druhu stranu v našom e-shope si môžete okrem tvrdených skiel vybrať aj ochranné fólie. Krycie ochranné fólie na displej sú vyrobené z polykarbonátových vlákien a dokážu zabezpečiť ochranu pred akýmkoľvek poškodením spôsobeným každodenným používaním telefónu. Naviac ich veľkou výhodou je, že majú schopnosť vyplniť aj existujúce nedokonalosti na telefóne, a tým mu opäť vrátiť vzhľad, ako keď bol celkom nový.   

Zažite Huawei P40 Lite 5G na vlastnej koži

Telefón Huawei P40 Lite 5G vás pri jeho každodennom používaní iste nesklame. Je omnoho výkonnejší ako jeho predchodcovia hlavne vďaka čipsetu Kirin 990 5G – váš herný zážitok tak už nemusí nič obmedzovať a zbytočne spomaľovať. Naviac s ním budete fotiť a vytvárať videá ako skutočný profesionál vďaka UltraVision Leica trojitej kamere umiestnenej na zadnej strane telefónu. A ak vás zaujíma moderný dizajn, taktiež neprídete skrátka. Telefón Huawei P40 Lite 5G si totiž môžete zaobstarať v elegantnej čiernej, morskej modrej, ľadovo bielej, mrazivej šedej či jemne zlatej.