Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P30 Lite New Edition

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Huawei P30 Lite New Edition

Ak ste si zakúpili telefón Huawei P30 Lite New Edition, asi už vás napadlo, že si toto prepracované zariadenie zaslúži vašu plnú pozornosť. A neplatí to len pre odolné obaly, ale najmä pre ochranné doplnky obrazovky. Tvrdené sklá a ochranné fólie na mobil sú totiž tou najspoľahlivejšou ochranou, akú môžete svojej obrazovke venovať. Obrazovky sú paradoxne tou najpoužívanejšou a zároveň najzraniteľnejší súčasťou našich telefónov. Vďaka oleofóbnej vrstve ich však našťastie dokážu tvrdené sklá a ochranné fólie ušetriť pred škrabancami, odreninami či úplným rozbitím. 

Ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo?

To je otázka, ktorú rieši mnoho našich zákazníkov. Vždy im odporučíme zamyslieť sa nad používaním ich telefónu. Nosievate ho v obale a pravidelne sa oň staráte? Potom vám pravdepodobne bude postačovať fólia, ktorá obrazovku chráni počas bežného používania. Ak ale vystavujete váš mobil extrémnejším podmienkam, mali by ste myslieť na tvrdené sklo. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje 9 z 10 bodov, čo predstavuje silnú ochranu. Tvrdší je už len diamant. Aj pri páde z vyššej výšky je tvrdené sklo schopné absorbovať energiu nárazu a roztriešti sa namiesto toho, aby sa rozbil váš displej. 

Dokonalé fotografie s Huawei P30 Lite New Edition 

Staňte sa dokonalým fotografom bez „nadupanej“ zrkadlovky, len jednoducho s vašim telefónom Huawei P30 Lite New Edition. Je ako stvorený na zachytávanie tých najkrajších záberov či už ste naozaj ďaleko alebo chcete zachytiť čo najširší obraz. Zaručuje to nová zoom technológia, ktorá priblíži objekty 2x lepšie ako klasický zoom a taktiež 120-stupňový ultraširoký objektív zadnej kamery. Ten zas dokáže zachytiť obrázky v širšej kvalite a presne tak, ako si to predstavujete. Nová edícia má sexy krivky a niekoľko nádherných farieb, odvážny a jasný displej a 3340 mAh batériu, ktorá vydrží celé dni a dá sa rýchlo nabíjať. Už neváhajte, tento telefón je pre vás jednoducho ako stvorený!