Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P20 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P20 Pro je veľký pomocník

Tu nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei P20 Pro. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme kryty rôznych veľkostí a tvarov. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň. Stačí malá chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Následná výmena displeja sa môže poriadne predražiť, preto je dobré na ochranu displeja použiť tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei P20 Pro pred zničením?

Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei P20 Pro, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranný kryt chráni displej pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei P20 Pro.

Informácie o telefóne Huawei P20 Pro

Rad Huawei P bola vždy priekopníkom noviniek vo fotografovaní smartphonmi. Huawei P20 Pro prináša revolučnú trojitú kameru Leica, vďaka ktorej sa estetická stránka snúbi s pokročilým kamerovým systémom. Inšpirovaný samotnou energiou svetla je Huawei P20 Pro k dispozícii v novom farebnom gradientu. Luminiscenčné farebný postup, ktorý je medzi smartphony jedinečný je navrhnutý tak, aby bol výnimočný vo všetkých smeroch. Nový Huawei FullView displej ožíva na obrazovke OLED s rozmermi 6,1" predovšetkým vďaka bezrámečkové konštrukcii. Ponúka žiarivo jasný displej, ktorý spotrebuje menej energie. Bezkontaktný snímač odtlačkov prstov s inteligentnou navigáciou ponúka rýchlu a presnú odozvu. Huawei predstavuje prvú trojicu fotoaparátov Leica na svete. Huawei P20 Pro posúva hranice tvorivej mobilnej fotografie. Inšpirovaný kinetikou svetla dokáže zachytiť ostré a živé snímky vo dne aj v noci. 40MPx RGB kamera poskytuje jedinečnú ostrosť, presnosť farieb a kontrast pre každý snímok, ktorý zaobstaráte. S objektívom Leica Zoom môžete dosiahnuť až 5x hybridného zoomu. To vám umožní priblížiť objekty a dosiahnuť vynikajúcich výsledkov.