Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P20 Lite (2019)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako si vybrať z ochranných doplnkov na Huawei P20 Lite 2019

Pri ochranných doplnkoch na obrazovku smartfónu Huawei P20 Lite 2019 máte veľa možností! Vyberte si tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať, ale jednu z nich si určite vyberte. Nedovoľte, aby ste si bezpečnosť svojho telefónu začali uvedomovať až vo chvíli, keď bude displej obitý alebo celkom zničený.

V našom e-shope si nájdete to, čo vám najviac vyhovuje

Tvrdšie, ako temperované sklá, sú vraj už len diamanty. Tento výrok uvádzajú na svojich produktoch výrobcovia ochranného príslušenstva a nemýlia sa. Temperované sklo totiž dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosť 9 z 10 stupňov a je tak schopné odolávať aj vplyvu nárazov alebo ostrých predmetov. Akých ostrých? Hovoríme tu napríklad o bežnom poškriabaní kľúčom v kabelke či vo vrecku nohavíc, ale aj o pádoch z vyššej výšky. Temperované sklá nie sú jedinou možnosťou, ktorú v rámci ochrany prednej časti svojho telefónu máte. Môžete siahnuť taktiež po prepracovanejšej ochrane. Špeciálne tvrdené sklo 5D sa skladá z niekoľkých vrstiev: silného silikónového lepidla, ktoré ľahko priľahne na váš telefón bez bubliniek a iných problémov, vytvrdeného skla a vrchnej nano vrsty, ktorá má oleofóbne účinky neprepúšťajúce vlhkosť, nečistoty, prach a mastné odtlačky prstov. Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, s našimi ochrannými doplnkami nikdy nešliapnete vedľa!

Moderný displej a eleganciu vám prináša Huawei P20 Lite 2019

Elegantné a pevné prevedenie v kombinácií s veľmi moderným predĺženým displejom natiahnutým na celú prednú stranu telefónu vás v kombinácii s niekoľkými softérovými „vychytávkami“ prinúti zvážiť Huawei P20 Lite 2019 ako možné budúce zariadenie, ktoré bude zdobiť váš pracovný stôl. Presvedčiť vás môže aj kvalitný 16 MPx fotoaparát a možnosť odblokovania zariadenia pomocou snímaču tváre. Telefón Huawei Honor 20 Lite 2019 naviac ponúka aj 64 GB interný priestor a to všetko za priaznivé ceny. Aj keď mu chýba vodeodolnosť a na niektorých miestach sú jeho odozvy trochu pomalšie, ide o férový telefón, do ktorého sa oplatí investovať.