Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P20 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P20 Lite je veľký pomocník

Prinášame vám odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei P20 Lite. Ak potrebujete nový kryt na telefón tejto značky, ste tu správne. Či už zvolíte tvrdené sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny značky Huawei.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu P20 Lite pred zničením?

Keď vám mobil Huawei P20 Lite spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Používanie tvrdeného skla či ochrannej fólie na displej mobilu rovnako aj chráni displej telefónu pred znečistením. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov.

Informácie o telefóne Huawei P20 Lite

Huawei P20 Lite prichádza s úžasným 5,84" FullView displejom s pomerom 19:9 a rozlíšením FullHD+ (2280 x 1080). Vďaka pretiahnutie displeja až ku krajom má skvelý pomer displeja k telefónu 80,1 %. Displej je chránený 2,5D plávajúcim tvrdeným sklom a je celý zasadený do kovového tela. Huawei P20 Lite má vysoký výkon vďaka osemjadrovému procesoru Huawei Kirin 659 a 4 GB RAM. Interná pamäť telefónu je 64 GB veľká a možno ju rozšíriť pomocou microSD karty s kapacitou až 256 GB. S duálnym fotoaparátom 16 + 2 MP môžete snímať nádherné snímky s umeleckým bokeh efektom. Telefón je veľmi jednoduchý na ovládanie vďaka šikovnému systému Android 8.0 Oreo s nadstavbou EMUI 8. Huawei P20 Lite má vysokú výdrž batérie s kapacitou 3000 mAh. Huawei P20 Lite kladie dôraz na kvalitu spracovania. Konštrukcia je tvorená z kvalitného materiálu, ten doplňuje kvalitné 2,5D tvrdené sklo, ktoré zabránia oderu a bežnému opotrebeniu. Odporúčame pre lepšiu ochranu zaobstarať tvrdené sklo na displej.