Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P10 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P10 Lite je veľký pomocník

Prinášame vám odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei P10 Lite. Ak potrebujete nový kryt na telefón tejto značky, ste tu správne. Či už zvolíte tvrdené sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny značky Huawei.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei P10 Lite pred zničením?

Keď vám mobil Huawei P10 Lite spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Používanie tvrdeného skla či ochrannej fólie na displej mobilu rovnako aj chráni displej telefónu pred znečistením. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov.

Informácie o telefóne Huawei P10 Lite

Zapáčila sa vám vlajková loď spoločnosti Huawei, ale pokukujete po zariadení s dostupnejšie cenou? Skúste dať šancu mierne odľahčenému modelu s priezviskom Huawei P10 Lite. Ten ide v šľapajach aktuálnej série telefónov Huawei a ponúkne rovnako štýlový dizajn s množstvom farebných variantov a odolným spracovaním z horčíkovej-hliníkovej zliatiny. Lákadlom iste tiež bude po okrajoch jemne zakrivený displej s rozšíreným farebným priestorom a kontrastom, navyše s jemným rozlíšením Full HD, ktoré dá lepšie vyniknúť akémukoľvek obsahu. Vnútri ergonomicky tvarovaného tela sa ukrýva výkonný osemjadrový procesor a dostatok operačnej pamäte, ktorý v kombinácii s aktuálnym systémom Android Nougat uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Poteší tiež citlivý fotoaparát a prítomnosť všetkých moderných technológií. Huawei P10 Lite prichádza hneď v niekoľkých farebných prevedeniach, z ktorých si vyberie každý. Či už siahnete po temné čierne, elegantné biele, luxusné zlaté, alebo sa vám zapáči hypnotická zafírovo modrá, vždy bude telo telefónu tvorené dvojicou tvrdených skiel spojených odolným kovovým rámčekom z horčíkovej zliatiny.