Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart Z

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj Huawei P Smart Z múdro a so správnymi doplnkami

Ako názov tohto zariadenia už napovedá, nie je chytrý len on, ale aj jeho majitelia. Preto ak ste jedným z nich, asi si aj vy budete chcieť dopriať maximálnu ochranu displeja, ktorý je najcitlivejšou a zároveň najpoužívanejšou a najviac viditeľnou časťou vášho zariadenia.

Ako vybrať medzi temperovaným sklom a fóliou na displej?

Ochranné fólie sú riešením pre používateľov, ktorí majú pokojný režim a telefón sa im neoškiera, nepadá z rúk a nezvykne poškodzovať. Sú maximálne flexibilné, ale na druhú stranu sa na nich nemôžete spoliehať pri pádoch telefónu z vyššej výšky či poškriabaní ostrým predmetom. Pri takýchto vplyvoch je najlepším spoločníkom práve temperované sklo. Je totiž vyrábané špeciálne na to, aby odolalo aj veľkému tlaku, pôsobeniu noža, kľúčov a ďalších ostrých predmetov rovnako ako nárazom a pádom aj z vyššej výšky. Už jeho výroba ho pripravuje na takéto zachádzanie: temperované sklo sa kalí pri teplote vyššej ako 600 °C a následným ochladením prúdiacim vysokotlakým vzduchom. Stane sa tak, že sklo sa navrchu schladí a vo vnútri si zachová svoju teplotu. Získa tak vnútorné napätie a omnoho lepšie vlastnosti. Také, ktoré následne využijete aby ste si dopriali 100% ochranu všade, kam sa pohnete.

Huawei P Smart Z je chytrý pomocník

Smartfón Huawei P Smart Z má moderný design s tenkými rámčekmi okolo displeja a atraktívny vzhľad. Aj keď mu trochu chýba funkcia videí v UHD kvalite a podporovaných je v tomto modeli len niekoľko LTE pásiem, dokáže to zachrániť inými výhodami. Napríklad svojim špecifickým vyskakovacím fotoaparátom, ktorý dokáže kedykoľvek robiť pekné zábery. Omnoho príjemnejšie fotografie však aj tak zhotovuje pri silnejšom osvetlení. Skvele nastavená je pri modeli Huawei P Smart Z nastavená lokalizácia GPS a taktiež disponuje dlhou výdržou batérie. Ak sa o neho majitelia dobre starajú vhodnými ochrannými doplnkami, vydrží v nepoškodenom stave celé roky.