CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 182
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné folie a tvrdené sklá na Huawei P Smart S

Dlhoročné skúsenosti našich používateľov ukazujú, že pri ochrane svojho telefónu nemôžeme byť nikdy príliš dôslední. Preto aj keď máte na telefóne kvalitný kryt, nikdy nezabúdajte ani na ochranu displeja. Ten je totiž jednou z najpoužívanejších, ale zároveň aj najzraniteľnejších častí každého smartfónu. Riešením sú ochranné doplnky v podobe kvalitných temperovaných skiel alebo ochranných fólií. Vyberte si preto variantu, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Vyberte si medzi fóliou a ochranným sklom

Pokiaľ ste bežným užívateľom a svoj telefón nosievate so sebou len pri pokojnom trávení voľného času či do práce, celkom vám postačí používanie ochrannej fólie. Tá nie je taká odolná proti nárazom na tvrdé povrchy, zato je však naozaj flexibilná. Táto vlastnosť sa vám môže hodiť hlavne keď už máte displej mierne poškodený - fólia vyplní ryhy a škrabance a opticky vyhladí povrch obrazovky. Pokiaľ ale žijete aktívnym životom, svoj telefón beriete so sebou na športy, do prírody alebo máte aktívne zamestnanie, pri ktorom vaše zariadenie neleží len na stole, siahnite radšej po odolnejšej ochrane. Tvrdené sklo dosahuje na Mohsovej stupnici tvrdosti 9. stupeň z celkových 10. Odolnejšie ako toto sklo sú vraj už len diamanty. Preto sa s ním nemusíte báť ani pádov na tvrdé povrchy z vyššej výšky či poškodenia ostrými predmetmi, ako napriklad hrot noža.

Huawei P Smart S ako dobrá voľba

Pokiaľ hľadáte zariadenie s výhodnou cenou a dobrým výkonom, obráťte sa na Huawei P Smart S. Nielenže má tento mobil kvalitný 48 MPx fotoaparát, ale taktiež vám poskytne 128 GB integrovanej pamäte a dlhotrvajúcu batériu s kapacitou až 4 000 mAh, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania aj celý deň. K tomu si ešte pridajte štýlový a prepracovaný dizajn a telefón vašich snov je na svete. Zabezpečte ho kvalitnou fóliou alebo ochranným sklom a vydrží vám po celé roky.