Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart Plus (2019)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Temperované sklo alebo ochranná fólia?

Oboje majú niekoľko skvelých funkcií: sú veľmi príjemné na dotyk a vďaka oleofóbnej povrchovej úprave sa na ne nezachytáva prach, nečistota a dokonca ani mastné odtlačky prstov a môžete si byť s nimi istí, že váš displej okamžite nepodľahne vonkajším vplyvom ako sú napríklad ostré predmety spôsobujúce poškrabanie či hlbšie vrypy. Ak je to zjednotenie drobných škrabancov, odrenín či nerovností vášho displeja, spoľahnite sa na ochrannú fóliu. Vďaka jej pružnosti nerovnosti dokáže vyplniť a tak pôsobí displej opäť jednoliato.

Prečo sú temperované sklá odolnejšie?

Ak ale očakávate 100% ochranu aj pri vypätejších podmienkach, spoľahnite sa určite na temperované sklá. Tie sú totiž vytvrdené špeciálnou metódou výroby: kalením na viac, ako 600 stupňov, pričom ich vonkajšia vrstva sa ochladí, ale vnútorná ostáva teplá. Získavajú tak omnoho pôsobivejšie vlastnosti a vyššiu tvrdosť. Na tieto sklá potom neplatí ani poškriabanie ostrými predmetmi, pády z vyššej výšky či roztrieštenie. Jediné, čo sa pri týchto udalostiach môže poškodiť, je smaotné temperované sklo. To môžete pokojne vymeniť. Bude to pohodlnejšie, rýchlejšie a o niekoľko stoviek eur lacnejšie, akoby ste mali vymieňať celý displej telefónu.

Huawei P Smart Plus (2019) si zamilujete

Ak hľadáte prémiovú konštrukciu, dobrý výkon a atraktívny design, s telefónom Huawei P Smart Plus (2019) od tohto výrobcu ste našli svojho budúceho miláčika! Ponúkne vám totiž nielen slušnú výdrž batérie a vnútornú pamäť, ale tiež atraktívny design spojený s dobrými funkciami, ktoré potešia každého bežného užívateľa. Tento smartfoń bol navrhnutý hlavne pre mladší úžívateľov, ktorí vedia oceniť štýlové prevedenie a priaznivé atribúty ktoré ponúka. Na zadnej strane nájdete dve kamery duálneho fotoaparátu s rozlíšením 13 a 2 MPx. Aj keď tieto parametre dnes asi mnohých neoslnia, fotoaparát je skutočne skvelý. Je totiž vybavený umelou inteligenciou, ktorá pomáha vytvoriť krásne snímky.