Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a ochranné sklá na Huawei P Smart Plus

Vyberte si fólie a sklá, ktoré sú naozaj kvalitné, dlho vám na telefóne vydržia a takmer ich pri používaní nebude vidieť. To sú ochranné doplnky na displej od etuo.sk. Vašu obrazovku sú schopné ochrániť pri pádoch na tvrdé povrchy, pri pôsobení ostrých predmetov ako je hrot noža alebo kľúče či pri poliatí telefónu vodou. Jednoducho sa na ne môžete spoľahnúť za každých okolností. Naviac perfektne sadnú na váš displej Huawei P Smart Plus svojim presným strihom. Veľkou výhodou je, že sa na displej lepia celým povrchom a nielen okrajmi. Tak nie je možné, aby sa vám v kritickej chvíli celkom alebo iba čiastočne odlepili.

Ako si správne vybrať medzi fóliou a sklom?

Túto otázku nám kladie mnoho našich zákazníkov. Odpoveď je jednouchá: ochranné fólie na sklá sú flexibilnejšie, a tak dokážu zahladiť už aj existujúce nerovnosti či menšie poškodenia na displeji. Dosahujú 3. stupňa z celkových 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti. Ochránia vás teda pred bežným poškodením. Skutočne výraznú ochranu a bezpečie vám však poskytnú tvrdené sklá na displej. Tie na tejto stupnici dosahujú až 9. stupeň, takže sa s nimi nemusíte báť ani nárazov na kamene či betón.

Výkonný telefón Huawei P Smart Plus pre vás

Ak hľadáte po spoľahlivom a štýlovom telefóne, siahnite po mobile Huawei P Smart Plus. Jednou z prvých vecí, ktoré vás na ňom iste zaujmú, sú jeho farby – kryštálová Breathing Crystal a čierna Midnight Black. Najväčšími devízami tohto modelu sú však určite výkonný fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 16 MPx a taktiež 3340 mAh batéria, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania desiatky hodín. Vo výbave tiež nájdete Bluetooth 5.0, LTE, NFC a ďalšie užitočné prvky. Nesklame vás ani 6,3-palcový OLED Full HD+ displej so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov. Jednoducho, s telefónom Huawei P Smart Plus nemáte čo stratiť.