Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart (2021)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si vhodnú ochranu pre svoju obrazovku

Ak hľadáte tú správnu ochranu pre svoj telefón, ocitli ste sa na správnom mieste. Telefóny Huawei P Smart sú totiž síce odolné, ale vyrábajú sa s veľmi krehkou obrazovkou, ktorá sa ľahko poškriabe, odrie či inak mechanicky poškodí. Práve preto je vhodné využívať k nej aj ochranné sklá či flexibilné nalepovacie fólie, ktoré poškodeniu spolahlivo zabránia na dlhé mesiace a roky. 

Kvalitné ochranné sklá a fólie na Huawei P Smart

Ochranné sklá aj fólie sa na obrazovku vášho Xiaomi Redmi K30S lepia celým svojim povrchom, a preto sa vám nestane, že by sa zboku alebo zo spodnej či vrchnej strany odlepovali. Ich povrch je potiahnutý oleofóbnou vrstvou, ktorá zaručí, že sa na displej nenalepí prach, nečistoty ani mastné odtlačky prstov. Naviac sa po nej krásne šmýkajú prsty a práca s vašim telefónom tak bude ešte príjemnejšia a ľahšia ako predtým. Ochranné doplnky presne kopírujú obrazovku telefónu so všetkými výrezmi i rozmermi. Sú plne transparentné a 100 % zachovávajú aj dotykové vlastnosti displeja. Ich hrúbka dosahuje len od 0,3 do 0,6 mm. Vďaka tomu všetkému o chvíľu celkom zabudnete, že na telefóne nosíte ochranu a budete sa môcť dokonale sústrediť len na jeho využívanie v práci, škole či vo voľnom čase.  

Dizajnový Huawei P Smart (2021)

Chcete získať krásny telefón, ktorý však nielen dobre vyzerá ale aj skvele fotí, dlho vydrží a fantasticky sa drží v ruke? Potom siahnite po smartfóne Huawei P Smart (2021). S batériou s kapacitou 5 000 mAh vám vydrží bez potreby nabíjania až na 12 hodín sledovania videí a vďaka technológií 22,5 W HUAWEI SuperCharge ho nabijete na ďalšie dve hodiny už za 10 minút. Naviac si iste obľúbite aj výkonný 48 MPx fotoaparát so štyrmi špecializovanými objektívmi poskytujúci dokonalé fotografie, moderne zakrivený dizajn a štýlové farby telefónu.