Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja smartfónu Huawei P Smart (2020) 

Telefón Huawei P Smart (2020) si asi chcete ochraňovať odolným obalom, ktorý zabráni jeho mechanickému poškodeniu čo možno najúčinnejšie. Mysleli ste však aj na obrazovku vášho telefónu? Tá jej jednou z najzraniteľnejších a zároveň aj najpoužívanejších častí telefónu. Práve preto by ste si mali na ňu dávať veľký pozor a investovať do jej bezpečia. Zvoľte si k tomuto účelu ochranné sklá a fólie z etuo.sk. Tieto ochranné prostriedky sú spoľahlivé a ochránia váš displej nielen pred vlhkosťou a nečistotami, ale taktiež pred poškriabaním, odreninami alebo hlbšími vrypmi. Mnoho našich zákazníkov však často váha, ktorý z týchto prostriedkov si má v rámci ochrany displeja vybrať.    

Odolné sklo alebo fólia na displej?

Či si na svoj Huawei P Smart (2020) zakúpite ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo, by malo závisieť na vašom životnom štýle. Pokiaľ žijete skôr aktívnym životom a svoj telefón nosíte so sebou na športy, do prírody či von s priateľmi, stavte radšej na tvrdené sklo. To dosahuje takmer odolnosť diamantu a uchráni vás nielen pred poškodením ostrými predmetmi, ale taktiež pred pádmi z vyššej výšky na zem. Na druhu stranu ochranné folie sa hodia pre všetkých, ktorí si svoj telefón ochraňujú obalom pokrývajúcim celý povrch telefónu alebo ho používajú len pri práci či v pohodlí domova.   

Unikátny spoločník. Huawei P Smart (2020) 

Tento telefón sa okrem iného vyznačuje aj okamžitú podporu odomykania telefónu rozpoznaním tváre, ktoré vám zabezpečí absolútne súkromie a bezpečnosť vašich súborov. A pokiaľ na odomykanie tvárou nie ste zvyknutí, môžete aj naďalej používať rýchly senzor odtlačkov prstov na zadnej strane smartfónu. Huawei P Smart vás prekvapí aj dvojitým 13 MP fotoaparátom doplneným o 2 MP hĺbkový senzor. Jeho 3 400 mAh batéria vám aj pri hraní hier či sledovaní videí vydrží aj celý deň.