Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei P Smart

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei P Smart je veľký pomocník

V našej bohatej ponuke nájdete všetky typy krytov na displeje telefónov Huawei P Smart. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny značky Huawei.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei P Smart pred zničením?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné tvrdené sklá a fólie na displeje mobilov Huawei P Smart ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali.

Informácie o telefóne Huawei P Smart

Huawei P Smart má veľký 6,2palcový displej s rozlíšením Full HD+, ktorý ponúka veľmi dobrú kvalitu obrazu. Bez ohľadu na veľkosť obrazovky, smartphone je kompaktný a pohodlný v ruke, a jeho prevádzka je veľmi jednoduchá. Batéria s kapacitou 3400 mAh vám umožní používať telefón dlhšiu dobu. Nemusíte sa obávať, že sa váš smartphone náhle vybije. Ak k tomu dôjde, môžete použiť funkciu rýchleho nabíjania. Ďalšou výhodou je takmer neviditeľná zadná kamera. Áno, pod prstom môžete cítiť nepatrnú nerovnosť 0,3 mm. Čítačka odtlačkov prstov a tváre vám umožní rýchlo odomknúť telefón. Ešte dôležitejšie je, že tiež získate bezpečnosť súborov a dát. K obsahu prístroja máte prístup iba vy. Odomknutie trvá asi sekundu. Zadná strana púzdra je vyrobená z lesklého plastu. Je pravda, že je menej klzká, ale je tiež oveľa náchylnejšie k poškriabaniu. V hornej časti sa nachádza hybridný slot pre duálnu SIM kartu (2x nano SIM, alebo 1x nano SIM + 1x microSD), rovnako ako mikrofón.