Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Nova 5T

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Údržba displeja je veľmi dôležitá

Pri starostlivosti o váš telefón by ste nemali zabúdať ani na displej obrazovky, ktorého údržba je rovnako dôležitá, ako samotné používanie spoľahlivých obalov na zadný kryt telefónu. Displej je totiž najzraniteľnejšou časťou každého smartfónu a zároveň rozhodne tou najdrahšou pokiaľ sa jedná o opravy. Preto je vhodné investovať radšej do prevencie ako riešiť následky pádov, poškriabaní či iného poškodenia. Chcete sa spoľahnúť na účinnú ochranu? Potom stavte na ochranné fólie a tvrdené sklá.

Vyberte si medzi fóliami a tvrdenými sklami

Fólie vám poskytnú výrobcovia aj priamo pri kúpe nového zariadenia. Tieto fólie váš displej však ochránia len pred prachom či nečistotami, pre bežné používanie by ste sa mali spoľahnúť na pevnejšiu ochranu. Fólie z e-shopu Etuo.sk dosahujú tvrdosti 3. stupňa na Mohsovej škále tvrdosti. Postačia na bežné používanie, pretože k obrazovke neprepustia ostrejšie predmety ani znečistenie z vonkajšieho okolia. Pokiaľ sa však chcete ochrániť aj pred nečakanými udalosťami, akými sú pády z vyššej výšky alebo potrebujete spoločníka do extrémnejších podmienok, spoľahnite sa na tvrdené sklá. Na stupnici tvrdosti dosahujú stupeň 9H, čo je takmer najvyššia možná úroveň. Naše fólie aj sklá sú úplne transparentné a 100% zachovávajú nielen farby ale hlavne dotykové vlastnosti obrazovky. možno dokonca celkom zabudnete, že ich na telefóne máte.

Huawei Nova 5T váš očarí

Nechajte sa oslniť telefónom Huawei Nova 5T hneď na prvý pohľad. A to nielen vďaka metalickému lesku či moderným krivkám. Ak dávate dôraz na špičkový výkon, zbystrite! Rýchly čipset Kirin 980 s duálnym AI koprocesorom a 6GB pamäť RAM v kombinácii s funkciou GPU Turbo sú tými správnymi prvkami, ktoré vám zariadia maximálny výkon aj pri vysokom vyťažení. Pri náročnejších hrách vás tak telefón oslní svojou bleskovou odozvou. Naviac sa pri nich nemusíte báť ani vybitia batérie. Vďaka ultrarýchlemu nabíjaniu máte totiž 50 % svojej batérie nabitých za neuveriteľných 30 minút!