Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MediaPad T5 10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei MediaPad T5 10 je veľký pomocník

Ak potrebujete nové tvrdené sklo či ochrannú fóliu na tablet Huawei MediaPad T5 10, ste tu správne. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného tabletu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých tabletov od značky Huawei. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei MediaPad T5 10, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej Huawei MediaPad T5 10 pred zničením?

Prečo je dôležité zakúpiť si k tabletu Huawei MediaPad T5 10 tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný tablet nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji tabletu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti tablet predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Informácie o Huawei MediaPad T5 10

Huawei MediaPad T5 10.1 je desaťpalcový multimediálny tablet s vysokým výkonom a hlasnými reproduktory Harman/Kardon. Konštrukcia modelu je vyrobená z tvrdého materiálu, zaručujúceho eleganciu. Vďaka svojim praktickým rozmerom a váhe iba 460 g dokonale padne do ruky. Práca sa tak stáva pohodlnejšie. Model T5 10.1 je vybavený technológiou Wi-Fi (a/b/g/n/ac) 2,4 GHz a 5 GHz pre rýchle surfovanie na internete a rýchle sťahovanie. Huawei MediaPad T5 10.1 je tu pre vás vo dne aj v noci. Režim tlmeného jasu a ochrany zraku znižuje nároky kladené na vaše oči a pomáha vám udržiavať prirodzený spánkový režim. Chytré aplikácie a kontrola obsahu vám umožní zdieľať prístroj s rodinou a súčasne mať nad všetkým plnú kontrolu. V tablete sa skrýva osemjadrový procesor Kirin 659 s frekvenciou 4x 2,36 GHz a 4x 1,7 GHz, ktorý zaručuje plynulý chod operačného systému. Procesoru sekunduje výkonný grafický akcelerátor ARM Mali-T830 MP2 a operačná pamäť 2 GB RAM, nemusíte sa báť náročnejších operácií alebo môžete naplno využiť rozsiahly multitasking.