Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MediaPad T3 10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei MediaPad T3 10 je veľký pomocník

Široká ponuka tvrdených skiel a ochranných fólií pre displej mobilného tabletu Huawei MediaPad T3 10 osloví každého. Veľkou výhodou týchto ochrán je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere skla či fólie dbajte na to, aby bola jej veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji tabletu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti tablet predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej Huawei MediaPad T3 10 pred zničením?

V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný tablet Huawei MediaPad T3 10 nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť displeja pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Tablet z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Informácie oHuawei MediaPad T3 10

Tablet Huawei MediaPad T3 10 s 9,6palcovým displejom IPS vyniká podaním ostrých a žiarivých farieb a rozlíšením 1280x800 bodov. Obrazovka s vysokým rozlíšením je nielen pohodlná, ale aj priateľská k vašim očiam tým, že filtruje časti modrého svetla, čím znižuje únavu očí z používanie displeja. Štvorjadrový procesor Snapdragon 425 podporovaný rýchlou 2GB operačnou pamäťou zaisťuje hladký chod systému. Výkonné komponenty umožňujú efektívny multitasking aj s náročnými aplikáciami. Je 7,95 mm tenký a váži 460 g. Poháňaný je štvorjadrovým procesorom s taktom 1,4 GHz. Disponuje internou pamäťou 16 GB. Pamäť je možné rozšíriť pamäťovou kartou až o 128 GB. Tabletom je možno fotiť kvalitné fotografie vďaka 5Mpx hlavnému a 2Mpx prednému fotoaparátu. Pripojenie k internetu zaisťuje dual band Wi-Fi (a/b/g/n) v pásme 2,4 a 5 GHz. O dlhú výdrž sa stará batéria s kapacitou 4800 mAh. Zariadenie take iste zaujme skvelým zvukom s podporou SWS 3.0. To všetko je zabalené vo vkusnom, jednotnom puzdre z eloxovaného hliníka.