Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MediaPad M6 8.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a chranné fólie na Huawei MediaPad M6 8.4

Ochranné príslušenstvo, ako sú temperované sklá či fólie, by nemalo chýbať na žiadnom tablete, ktorý používa celá rodina a naviac slúži aj ako pracovný nástroj. Displeje tabletov sú totiž veľmi krehké súčasti. Neraz sa stáva, že pri ich poškodení a následnej výmene si často uvedomíme, že sú aj jednými z najdrahších súčastí zariadenia. Práve preto by ste mali investovať do ich ochrany.

Vyberte si to správne príslušenstvo

Tvrdené sklá na telefóny sú vyrábané špeciálnym kalením pri teplote viac ako 600 stupňov, čo im dodáva ohromnú odolnosť a tvrdosť. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň 9 z možných 10, čo predstavuje naozaj silnú ochranu. A to nielen pred pôsobením ostrých predmetov, ako sú napríklad hroty nožov či kľúče, ale taktiež pred pádmi z vyššej výšky. Pri takomto páde na seba sklo preberie energiu pádu a roztriešti sa namiesto vašej obrazovky. Potom ho jednoducho odlepíte a zbadáte, že displej vášho tabletu Huawei MediaPad M6 8.4 ostal celkom nepoškodený. Tvrdené sklo v tomto prípade vymeníte za nový kus, akoby sa nič nestalo, a so svojim tabletom fungujete naďalej tak, ako predtým. Ochranné fólie sú o čosi menej odolné, zato však omnoho flexibilnejšie. Odporúčame ich hlavne používateľom, ktorí už majú mierne poškodený displej a chceli by „zahladiť“ tieto nedokonalosti. Ochranná fólia vďaka svojej flexibilite vyplní ryhy aj škrabance a nechá opäť vyniknúť displej v celej svojej kráse.

Huawei MediaPad M6 8.4 - špecifikácia

Pohodlie pre prácu aj zábavu. Presne to vám poskytne tablet Huawei MediaPad M6 8.4. So svojim výkonným 13 MP zadným a 8 MP predným displejom vytvára pôsobivé fotografie, ktoré vďaka ostrému 8,4-palcovému displeju takmer ožívajú pred očami. Hneď na prvý pohľad si na ňom zamilujete pôsobivý moderný dizajn a farebné prevedenie podľa vášho výberu. Vďaka vysokému výkonu pomocou HiSilicon Kirin 980 octa-core procesoru môžete vykonávať všetky svoje obľúbené činnosti bez obmedzení a zažívať plynulý multitasking každý deň.