Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MediaPad M6 10.8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana obrazovky Huawei MediaPad M6 10.8

Pri tabletoch, ktoré dennodenne používa celá rodina a ktoré sú neustále vystavené nebezpečenstvu pádov alebo poškodení, je síce dôležité dbať na ochranu ich zadnej strany, ale zabúdať netreba ani na bezpečnosť displeja. Aj keď je chránený knižkovým obalom, často sa totiž stane, že sa obrazovka roztriešti a jej oprava nie je tá najlacnejšia vec na svete.

Tvrdené sklá a fólie na váš tablet

Práve preto je skvelé investovať do prevencie. Tú vám poskytnú kvalitné ochranné fólie a tvrdené sklá na tablet Huawei MediaPad M6 10.8. Mnoho našich zákazníkov sa nás pýta, čo si má z týchto doplnkov vybrať. A my vždy odpovedáme, že záleží na vašom životnom štýle. Pokiaľ tablet používate len vy a vaša drahá polovička, a to naviac v pohodlí domova, celkom iste vám bude stačiť aj ochranná fólia. Displej krásne vyhladí, dodá mu jemnosť a zároveň ho ochráni pred nečistotami aj základným poškodením. Ak ale váš tablet využívajú aj deti, vy si ho bežne beriete do práce a cestujete s ním na dovolenky či výlety do prírody, rozhodne by ste mali skôr investovať do tvrdeného skla. Tvrdené sklá na Huawei MediaPad M6 10.8 totiž dokážu vďaka svojej tvrdosti odolávať aj poškriabaniu ostrým predmetom či pádom z väčších výšok na nerovné povrchy.

Huawei MediaPad M6 10.8 pre deti aj manažérov

Univerzálny tablet Huawei MediaPad M6 10.8 poteší každého, či už sa potrebujete sústrediť na prácu alebo na chvíľku zabaviť svoje ratolesti. Poskytuje totiž inteligentný nástroj pre deti Children’s Corner, ku ktorému sa deti dostanú len pomocou odtlačku prstov a kde nájdu svoje náučné aj zábavné hry. Samozrejme, všetko pod rodičovským dohľadom. Ak ale potrebujete tablet využívať ako stolný počítač, prepnite ho do PC Modulu a spárujte s perom M-Pen a Smart Magnetic klávesnicou. Tak, aby si každý člen rodiny prišiel na svoje.