Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MediaPad M5 Lite 8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj tablet pred rozbitím a vlhkosťou

Tablety sú zariadenia, ktoré denne používame nielen my, ale aj naše deti. Tým sa často stane, že ho pustia na zem, poškriabu ostrejším predmetom alebo na neho vylejú pohár s čajom. Sú to úsmevné príhody, ktoré sa stávajú bežne a vaše reakcie budú možno záležať presne od toho, ako dobre dokážete svoj tablet ochrániť ochrannými doplnkami.

Vyberiete si na vás tablet ochrannú fóliu alebo sklo?

Všetky ochranné doplnky displejov z nášho internetového obchodu majú niekoľko spoločných výhod: maximálne ochránia obrazovku vášho tabletu či telefónu pred nečistotami a prachom, na prsty pôsobia veľmi príjemným dojmom, jednoducho sa na zariadenia aplikujú a vyzerajú skrátka skvele! Ochranné sklá dosahujú o niečo vyššej tvrdosti ako fólie a preto sú spoľahlivejšie čo sa týka poškodenia obrazovky hlavne ostrými predmetmi. Sú taktiež odolné voči vlhkosti a zvládnu väčšinou aj nárazy z väčšej výšky bez toho, aby sa čokoľvek stalo displeju pod nimi. Ochranné fólie na druhú stranu pôsobia skvele, pokiaľ už nejaké ryhy alebo menšie škrabance na vašom tablete Huawei MediaPad M5 Lite 8 máte a priali by ste si, aby boli menej viditeľné či sa ideálne celkom „stratili“. Fólie sú totiž natoľko prispôsobivé, že vyplnia ryhy a opticky ich vyrovnajú, takže váš tablet môže zas vyzerať ako nový. Nech už si vyberiete čokoľvek, s ochranou displeja rozhodne nešliapnete vedľa!

Huawei MediaPad M5 Lite 8 do každej domácnosti

Rodinný tablet zameraný na voľnočasové používanie, ale aj pokročilé funkcie pre študentov či podnikateľov na služobných cestách. To je tablet Huawei MediaPad M5 Lite 8. Vďaka jeho primárnej orientácii na šírku je veľmi pohodlným spoločníkom hlavne na sledovanie videí, filmov či fotografií. Má naozaj veľmi prepracovaný design a jeho batéria vydrží bez problémov aj náročnejšie dni intenzívneho používania. Všestranný tablet Huawei MediaPad M5 Lite 8 vám umožní užíť si výhody prémiového tabletu s udržaním férovej ceny.