Kryty, puzdrá, obaly pre tablet Huawei MediaPad M5 8.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei MediaPad M5 8.4 je veľký pomocník

Pre ochranu displeje mobilného telefónu Huawei MediaPad M5 8.4 ponúkame kvalitné odolné tvrdené sklá a ochranné fólie. Každý kryt je originál z odolného materiálu. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei MediaPad M5 8.4, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej MediaPad M5 8.4 pred zničením?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Huawei MediaPad M5 8.4. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Informácie o Huawei MediaPad M5 8.4

Huawei MediaPad M5 prichádza s úžasným 8,4" displejom s pomerom 16:10 a rozlíšením WQXGA (2560 x 1600). Huawei MediaPad M5 má dostatočný výkon pre náročných užívateľov vďaka osemjadrovému procesoru Kirin 960 a 4 GB RAM. Interná pamäť telefónu je 32 GB veľká a možno ju rozšíriť pomocou microSD karty s kapacitou až 256 GB. S 13MPx fotoaparátom môžete robiť snímky alebo krátke videá na Snapchat, Instagram alebo Facebook (Ak si nainštalujete tieto aplikácie, môže dôjsť k spomaleniu telefónu). Tablet je veľmi jednoduchý na ovládanie vďaka šikovnému systému Android 8 Oreo. Huawei MediaPad M5 má výdrž batérie s kapacitou 5100 mAh. Úplne dostačujúce zážitok z premietaného obsahu zaistí WQXGA IPS displej s uhlopriečkou 8,4 palca, ktorý disponuje sýtosťou a vysokým kontrastom zobrazovaných farieb. Technológia IPS zároveň zaistí lepšiu čitateľnosť na ostrom slnku. Pri prehrávaní filmov používa technológie Huawei ClariVu™ inteligentné algoritmy pre úpravu nejasných snímok alebo poklesov kontrastného pomeru, aby bolo dosiahnuté lepšieho zážitku zo sledovania.