Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MatePad T8 

(Počet produktov: 4)
Filtre
Značka zariadenia 1
Model zariadenia 125
Výrobca / Séria 2
Typ / druh 3
Sort
Štandardné triedenie
Od najnovších
Od najlacnejších
Od najdrahšieho
Najpredávanejšie
Premium
Huawei MatePad T8 - fólie na zadní straně tabletu etuo AntiCRASH Back

Premium

Huawei MatePad T8 - fólie na zadní straně tabletu etuo AntiCRASH Back

Znížená cena 18,62 € Bežná cena 21,90 €
Premium
Huawei MatePad T8 - ochranná fólia na displej etuo AntiCRASH

Premium

Huawei MatePad T8 - ochranná fólia na displej etuo AntiCRASH

Znížená cena 18,62 € Bežná cena 21,90 €
Huawei MatePad T8 - ochranná fólia na displej

Basic

Huawei MatePad T8 - ochranná fólia na displej

Znížená cena 5,87 € Bežná cena 6,90 €
Huawei MatePad T8 - tvrdené sklo 9H

Basic

Huawei MatePad T8 - tvrdené sklo 9H

Znížená cena 13,52 € Bežná cena 15,90 €
 

Ochranné pomôcky ako prevencia pred poškodením Huawei MatePad T8

Tablety bežne prenášame hore-dole do práce a naspäť domov, chytajú ich ušpinené rúčky našich detí, balíme ich na cesty a hojne používame v domácnosti. Práve preto vám odporúčame dopriať im čo najodolnejšiu ochranu. A netýka sa to len ich zadnej a bočných strán, ale hlavne najzraniteľnejšej a zároveň najpoužívanejšej časti – vášho displeja. Vyberte si preto spoľahlivú ochranu v podobe ochranných fólií alebo tvrdených skiel.

Tvrdené sklá a ochranné fólie na váš tablet

Tvrdené sklá sú tou najspoľahlivejšou ochranou displeja. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9 stupňov z 10, a tak sú odolné takmer ako diamanty. Aj preto ich často nazývajú diamantová ochrana. Dokážu absorbovať energiu pádov ale sú odolné taktiež voči ostrým predmetom ako hrot noža či kľúče. Nemusíte sa tak s nimi báť ani nárazov na tvrdé povrchy, pretože majú schopnosť roztrieštiť sa namiesto vášho displeja. Naopak ochranné sklá nie sú až také tvrdé, ako flexibilné. Maximálna flexibilita sa prejavuje hlavne tým, že dokážu vyplniť aj staršie nedokonalosti a tak ich účinne „zamaskovať“. Váš displej s nimi bude jednoducho vyzerať ako nový. V kombinácii s knižkovým obalom tak dosiahnete dokonalý stupeň ochrany. Spravte pre svoj tablet to najlepšie a vyberte si ideálne ochranné doplnky presne pre vás.

Všetko v jednom zariadení: Huawei MatePad T8

Praktická čítačka elektronických kníh, prehrávač videí a filmov, prenosný počítač či vyspelá hračka pre vaše deti. To všetko získate v štýlovom tablete Huawei MatePad T8. Iste sa vám zapáči špeciálny mód na pohodlné čítanie kníh či rodičovská ochrana pre bezpečné hranie sa vášho dieťaťa. Naviac s 5 100 mAh batériou môžete tablet využívať aj na 12 hodín nepretržitého surfovania na internete či sledovania videí bez potreby nabíjania. Doprajte sebe aj svojej rodine toto elegantne štylizované a výkonné zariadenie aj vy.