CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MatePad T10S

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 122
×
Výrobca / Séria 2
×
Typ / druh 2
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte displej svojho tabletu Huawei MatePad T 10s

Premýšľate nad tým, ako čo najefektívnejšie chrániť displej svojho tabletu pred poškodením? Zakúpenie ochranného skla či fólie vám v tomto prípade môže ušetriť veľkú dávku energie, času a samozrejme aj peňazí. Na tablet si tieto ochranné doplnky totiž aplikujete celkom sami pomocou podrobného návodu pribaleného ku každému baleniu a sade handričiek a leštičov na nalepenie. Vyhnete sa tak vzduchovým bublinkám a svoju obrazovku máte v bezpečí do niekoľkých minút. A to všetko z pohodlia vašej obývačky bez pomoci iných odborníkov.

Kvalita je pre nás na prvom mieste

Naše ochranné doplnky na tablety Huawei MatePad T 10s spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. Na obrazovku sa lepia celým povrchom, a tak sa vám nestane, že by sa po okrajoch začali odliepať. Sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá chráni displej pred vlhkosťou, prachom, nečistotami ale aj mastnými odtlačkami prstov. Vynikajú plnou transparentnosťou bez akéhokoľvek zafarbenia a taktiež plne zachovávajú dotykové vlastnosti displeja, čo platí aj pre snímanie odtlačkov prstov. Sú veľmi tenké a ich hrúbka dosahuje iba od 0,3 do 0,6 mm. Všetky tieto vlastnosti zabezpečia, že po pár dňoch úplne prestanete ochranné sklo či fóliu registrovať a sústredíte sa len na to, čo je podstatné – bezpečné používanie vášho tabletu.

Dokonalý tablet: Huawei MatePad T 10s

Zoznámte sa s vašim novým všestranným partnerom pre prácu aj odpočinok. Tablet Huawei MatePad T 10s vám splní všetky sny o krásnom, ľahkom a kompaktnom dizajne aj prepracovaných funkciách. Jeho tenké telo perfektne dopĺňa 10,1-palcový Full HD displej s rozlíšením 1920 x 1200 a technológiou pre ochranu očí od prílišného namáhania. Tento tablet je ideálny keď potrebujete čo najefektívnejšie pracovať, pretože vám ponúka možnosť rozpolenia obrazovky a používania dvoch oddelených pracovných plôch zároveň. Milovníci čítania elektronických zdrojov iste ocenia eBook mód a rodičia zas systém bezpečného sledovania pre deti Kids Corner.