Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MatePad T10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a ochranné sklá na Huawei MatePad T 10

Ochrana obrazovky vášho tabletu Huawei MatePad T 10 by sa pre vás mala stať prioritou hlavne pokiaľ svoje zariadenie často prenášate z domu do práce, cestujete s ním alebo ho používajú aj vaše menšie deti. Týmto spôsobom totiž dokážete veľmi efektívne predísť poškodeniam jeho displeja.

Vyberte si medzi ochrannou fóliou a sklom

Ak premýšľate nad tým, ako najlepšie ochrániť svoj tablet, máte v zásade dve možnosti. Buď sa rozhodnete pre mäkšie ochranné fólie alebo stavíte na odolné tvrdené sklá. Ochranné fólie sa vám budú hodiť, pokiaľ používate knižkový kryt alebo puzdro, ktoré chrániace aj displej pred mechanických poškodením. Fólia vám v tomto prípade vyhladí displej a ochráni ho pred ďalším bežným poškodením, ako sú napríklad vlhkosť, malé škrabance alebo mastné odtlačky prstov. Ak však používate bežný obal či dokonca nepoužívate žiadne ďalšie ochranné doplnky, rozhodne si zadovážte tvrdené sklo. To vás ochráni nielen pred škrabancami a odretím ale taktiež pred celkovým rozbitím obrazovky pri páde na tvrdé povrchy. Sklo totiž dokáže na seba naviazať energiu pádu, a tak sa pri páde rozbije namiesto vášho displeja. Potom ho len vymeníte za nový model a vaša obrazovka ostane absolútne nedotknutá.

Tablet Huawei MatePad T 10 ideálny na doma i do práce

Hľadáte ideálny tablet na pracovné účely aj pre svoju rodinu? Potom sa nechajte zlákať zariadením Huawei MatePad T 10. Vďaka 9,7-palcovému HD displeju so zabudovanou technológiou pre ochranu očí vám už nikdy neublíži modré svetlo, ktoré vydáva obrazovka. Tablet je ľahučký, má moderný zaoblený dizajn a prepracovaný systém duálnych reproduktorov, ktoré vám zo sledovania videí a filmov spravia hotový zážitok. Navyše ak s týmto tabletom chcete čítať audioknihy, umožní vám to dokonalý eBook mode. Ak si chcú hru na tablete vyskúšať aj vaše deti, pomocou špeciálneho oddelenia Kids Corner sa im to podarí bezpečne a pod vaším dohľadom.