Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei MatePad 10.4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj Huawei MatePad 10.4

Ak ste si zakúpili tablet Huawei MatePad 10.4, iste máte v pláne pracovať na ňom z rôznych miest, prenášať ho, cestovať s ním, používať ho v prítomnosti detí či si ho so sebou brať na športy alebo do prírody. V tom prípade by ste mali myslieť nielen na jeho ochranu kvalitným obalom na tablet, ale taktiež ochrannými doplnkami na sklo. Tvrdené sklá a fólie totiž ochránia váš displej pred poškriabaním, odretím, vlhkosťou, prachom, pôsobením ostrých predmetov alebo pádmi na tvrdšie povrchy. Mali by ste ich začať vnímať ako dôležitú súčasť vašej elektronickej výbavy. Ako si však správne vybrať?

Ochranná fólia alebo tvrdené sklo?

Tvrdené sklo sa vám na tablete bude hodiť pokiaľ: tablet používa celá rodina vrátane detí, nepoužívate na tablet knižkový obal alebo puzdro s predným štítom cez displej, s tabletom cestujete či ho so sebou beriete na dovolenky, stáva sa vám, že vám vaša elektronika vypadne z rúk. Pri všetkých týchto okolnostiach bude bezpečnejšou a istejšou voľbou temperované sklo, ktoré dosahuje skutočne vysokú tvrdosť a odolnosť. Ochranná fólia sa používa skôr ako doplnok obalu brániaceho displej od väčšieho poškodenia. Dokáže veľmi pekne vyhladiť povrch obrazovky, a tak váš tablet vyzerá ako nový aj pokiaľ ste ho kúpili ako použitý kus.  

Tablet Huawei MatePad 10.4 ako stvorený pre prácu aj zábavu

Zoznámte sa s novým tabletom Huawei MatePad 10.4. Určite vás pri ňom poteší nielen skvelá 10,4-palcová obrazovka zobrazujúca plnosť farieb a grafiky, ale aj e-Book mód, ktorý vám dovolí čítať elektronické knihy akoby ste vlastnili aj profesionálnu čítačku. Vďaka nemu budú vaše oči chránené pred modrým svetlom, a tak sa môžete pokojne prečítať aj celou nocou bez začervenaných a unavených očí. Naviac vám Huawei MatePad 10.4 ponúka aj skvelé predné reproduktory pre ešte lepší zážitok z počúvania hudby či sledovania filmov.