Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Mate 30 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako ochrániť svoju obrazovku pred škrabancami?

Telefóny Huawei Mate 30 Pro sú veľmi atraktívne telefóny, ktoré si chce každý majiteľ zachovať v čo najlepšej forme čo najdlhší čas. Ale aj napriek našim snahám sa niekedy vyskytnú situácie, v ktorých telefón nešťastne spadne na zem a jeho displej sa poruší, odrie, znečistí alebo sa na ňom objavia tak známe vlásočnicové praskliny. Aj keby existovala sebelepšia leštenka, vzniknuté poškodenia sa už z displeja nedajú odstrániť. A preto je dobré myslieť na tieto udalosti ešte predtým, než v skutočnosti vzniknú. 

Ochranné fólie a sklá pre bezpečie vášho displeja

Najefektívnejšou ochranou displeja sú práve tvrdené sklá, ktoré dosahujú až tvrdosti 9 stupňov z možných desiatich. Tvrdšie sú tak už len diamanty a niektoré iné prírodné materiály. Vďaka špecifickej výrobe sa tieto sklá používajú nielen ako ochrana obrazoviek telefónov, ale aj v rámci výroby áut či iných komponentov. Zaručia vám, že aj keď vám telefón spadne z vyššej výšky, displeju sa nič nestane. Naopak, po odlepení skla bude naďalej pôsobiť celkom ako nový. Naviac jeho aplikácia je s prídavným setom, ktorý vám zašleme, naozaj jednoduchá. Vďaka špeciálnym handričkám a lepkám sa vám pod sklom nevytvoria vzduchové bubliny a vy tak ani nezbadáte, že ste na telefón nalepili prídavný doplnok. To isté platí aj o ochranných fóliách.

O Huawei Mate 30 Pro sa oplatí starať

Tento profesionál ponúka svojim používateľom naozaj mnoho prelomových funkcií a pokrokovú technológiu. Jednou z nich je napríklad schopnosť nahrávať super spomalené videá rýchlosťou 7680 snímok za sekundu. Doteraz bolo maximum 960 fps, ktoré už na trhu ponúka viacero výrobcov. Ďalej svojim používateľom dáva 8 GB operačnú pamäť RAM, 256 GB pamäť a nový čipset Kirin 990 s podporou 5G sietí. Výrobca sa chváli širokou konektivitou, spolu tu nájdeme pre všetky siete až 21 antén.