Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Mate 30 Lite 

(Počet produktov: 1)
Filtre
Značka zariadenia 1
Model zariadenia 125
Výrobca / Séria 1
Typ / druh 1
Sort
Štandardné triedenie
Od najnovších
Od najlacnejších
Od najdrahšieho
Najpredávanejšie
Sale
Huawei Mate 30 Lite - ochranná fólia na displej

Basic

Huawei Mate 30 Lite - ochranná fólia na displej

Znížená cena 2,45 € Bežná cena 4,90 €
 

Predíďte problémom s displejom ochrannými sklami a fóliami

Rozbitý displej patrí v servisoch medzi najčastejšie opravované, ale zároveň aj najnákladnejšie opravy vôbec. Ak vám už telefón niekedy spadol, asi viete, koľko stálo námahy zohnať servis, ktorý by si s vašou opravou poradil, a ak už ste ho našli, trvalo to naozaj dlho a cena bola viac než premrštená. Že s tým skúsenosti ešte nemáte? Potom patríte medzi nemnohých šťastlivcov. Pokiaľ vám môžeme dobre poradiť, rozhodne sa snažte udržať si svoju „neskúsenosť“ v oblasti opráv obrazoviek telefónov aj vďaka kvalitným ochranným doplnkom ako sú ochranné fólie a temperované sklá.

Spoľahlivá ochrana obrazovky

Tie vám pomôžu v bezstarostnom používaní vašich mobilných zariadení tak, ako ste si to vysnívali. Pokojne si s nimi môžete mobil pohodiť do tašky či na stôl a nemusíte sa obávať jeho poškodenia. Obidva ochranné prvky perfektne sedia na telefóne, majú oleofóbnu vrstvu, ktorá vás uchráni pred mastnými odtlačkami prstov, nijak neovplyvnia funkcie vášho dotykového displeja a naviac sa veľmi jednoducho inštalujú na telefón. Temperované sklá sa však všeobecne radia medzi tvrdšiu ochranu ako ochranné fólie. Mnohí ich volajú aj „diamantová ochrana“, pretože na stupnici Mohsovej stupnici, ktorá hodnotí tvrdosť materiálov, sa umiestňujú na 9. mieste z možných 10. I keď stoja o niekoľko eur viac ako ochranné fólie, sú u našich zákazníkov obľúbenou voľbou práve pre ich výdrž a spoľahlivosť.

Huawei Mate 30 Lite je naozaj výnimočný

Tento telefón sa podstatne odlišuje od svojich partnerov v rovnakej sérií Mate 30. Odľahčená verzia Lite je totiž celkom výnimočná: predná kamera je absolútne zakomponovaná do displeja bez vedľajších výrezov, dotykový senzor je umiestnený vzadu a štvoruholníkový výrez pre zadný fotoaparát je zasadený do jasnozelenej farby s nádychom metalového lesku. Používa naviac čipset Kirin 810 a jeho displej vás zaujme na prvý pohľad. Ste na túto novinku pripravení?