Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Mate 30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Displeje pod ochranou fólií a skiel

Displeje sú tie najcitlivejšie časti telefónov. Sú náchylné nielen na vlhkosť, ale hlavne na poškriabanie, odretie, mastné odtlačky prstov, ale aj na celkové rozbitie. Práve preto je ich ochrana odolnými materiálmi veľmi dôležitá. Obzvlášť v čase, keď svoje telefóny berieme so sebou všade - do práce, na športové aktivity ale aj na toaletu. Veľmi precíznou a spoľahlivou ochranou sú v tomto smere tvrdené sklá a ochranné fólie. 

Aké ochranné doplnky si pre svoj smartfón vybrať?

Temperované sklá sa dnes tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojej odolnosti. Na Mohsovej stupnici dosahujú stupeň číslo 9 z možných desiatich. Sú teda odolné takmer natoľko, ako diamanty. Majú schopnosť uchrániť váš Huawei Mate 30 pred následkami pádov aj z vyššej výšky. Pokiaľ by bol pád naozaj silný a stalo by sa, že by sa vám rozbilo aj temperované sklo, jednoducho ho odlepte a uvidíte, že obrazovka pod ním ostala neporušená. Takto jednoducho len zakúpite nový obal, nalepíte ho na svoje miesto a môžete bez problémov fungovať ďalej. Ak by sa vám však takáto nepríjemnosť stala bez ochranného skla, museli by ste v najlepšom prípade čakať na opravu, ktorá naviac nie je najlacnejšia. Ak by vám telefón ešte stále fungoval. Preto je finančne aj časovo omnoho výhodnejšie využiť ochranné doplnky. Použiť môžete taktiež aj ochranné fólie, ktoré síce nedosahujú takú tvrdosť, ale zato ich na telefóne takmer nevidieť.    

Novinka Huawei Mate 30

Huawei Mate 30 je novinkou, ktorá so sebou prináša mnoho výhod hlavne pre používateľov bežného typu. Okrem výkonného hardwaru disponuje aj OLED displejom s výrazne zaoblenými bokmi a taktiež rýchlym káblovým ale aj bezdrôtovým nabíjaním. Vzadu má veľmi kvalitný fotoaparát – tvorí ho trojica snímačov, kde hlavný 40 MPx dopĺňa 8 MPx teleobjektív s optickou stabilizáciou a 16 Mpix širokouhlý fotoaparát. Ak ste teda hľadali telefón, ktorý naplní všetky vaše očakávania kvalitného používania, gratulujeme. Našli ste ho.