Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Mate 20 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Mate 20 Pro je veľký pomocník

Vďaka kvalitnej ochrane displeja mobilného telefónu Huawei Mate 20 Pro tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného telefónu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od Huawei Mate 20 Pro. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Mate 20 Pro pred zničením?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Huawei Mate 20 Pro tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Informácie o telefóne Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro prináša špičkovú výbavu v čele s najvýkonnejším procesorom Kirin 980 s umelou inteligenciou, trojitým zadným fotoaparátom Leica s trojnásobným optickým zoomom, odolnosťou voči prachu a vode podľa certifikácie IP68 a bezrámčekovým 6,4“ displejom s čítačkou odtlačkov prstov. Huawei Mate 20 Pro sa navyše pýši obrie 4 200mAh batériou, ktorú za 30 minút nabijete na 70 %. Ikonický rámček, ktorý kombinuje trojitý fotoaparát Leica s jedným bleskom prevzal koncept centrálneho a jednoduchého fotoaparátu rady Mate a vytvára estetický rys modelu Huawei Mate 20 Pro. Vyhliadnite z okná a preskúmajte celý svet. Prepracované majstrovské dielo zo 3D skla s hladkými krivkami a spojmi, ktoré sa rozpúšťa v dizajne. Zdokonalená symfónia vo vašej ruke. Ako pocta sýtym farbám prírody je model Huawei Mate 20 Pro k dispozícii v troch žiarivých farbách. Svetlo sa úchvatne odráža od zadnej strany polnočnej modrej a vďaka špeciálnej štruktúre sklo nekĺže a nezostávajú na ňom odtlačky prstov.