Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Mate 10 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Mate 10 Lite je veľký pomocník

Prinášame vám odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei Mate 10 Lite. Ak potrebujete nový kryt na telefón tejto značky, ste tu správne. Či už zvolíte tvrdené sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny Huawei Mate 10 Lite.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Mate 10 Lite pred zničením?

Keď vám mobil Huawei Mate 10 Lite spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Používanie tvrdeného skla či ochrannej fólie na displej mobilu rovnako aj chráni displej telefónu pred znečistením. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov.

Informácie o telefóne Huawei Mate 10 Lite

Posledný model triedy Mate s označením Huawei Mate 10 Lite má najnovšie FullView displej po celej prednej strane telefónu s uhlopriečkou 5,9" a rozlíšením FullHD+. Ďalej ponúka duálny fotoaparát na prednej i zadnej strane telefónu, osemjadrový procesor so 4GB pamäťou RAM, vysokokapacitnú batériu s veľkosťou 3 340 mAh, funkciu Dual SIM a internú 64 GB pamäť s podporou microSD. S Huawei Mate 10 Lite bude každý váš záber vo výbornej kvalite, a to vďaka dvojici duálnych fotoaparátov so skvelým rozlíšením. Hlavný duálny fotoaparát využíva dva senzory s rozlíšením 16 Mpx a 2 Mpx. Ak si potrebujete prehliadnuť e-mailovú schránku alebo sa dostať k vášmu účtu na sociálnej sieti, rýchle pripojenie k sieti Wi-Fi a LTE vám to jednoducho umožní. Okrem toho, smartphone disponuje aj technológiu Bluetooth 4.2 pre rýchlejší prenos súborov medzi zariadeniami. S praktickou čítačkou odtlačkov prstov budete mať prístup k súborom len vy a nikto iný.