Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor View 20

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Honor View 20 je veľký pomocník

Naše báječné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei Honor View 20 vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála veľkostí a tvarov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny značky Huawei Honor. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené produkty za výhodné ceny.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Honor View 20 pred zničením?

Mobil Huawei Honor View 20 je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant displej mobilu ochrániť tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť.

Informácie o telefóne Honor View 20

Novým vlajkovým modelom Honor View 20 vstupuje Huawei opäť na vrchol mobilnej komunikácie a ponúka naozaj veľké množstvo zaujímavých technológií a vylepšení. Honor View 20 vám prináša iný pohľad na svet mobilnej komunikácie. Na displeji 6,4" All-View uvidíte všetko ako nikdy predtým. Jemný raster 398 ppi s širším Full HD+ rozlíšením 2310 x 1080 bodov je zárukou dokonale ostrého obrazu a vďaka technológii panelu IPS potom môžete očakávať skvelé podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Duálny fotoaparát so snímaním 3D priestoru, veľkým snímačom s vysokým rozlíšením a funkcie umelej inteligencie, to je nový pohľad na možnosti mobilnej komunikácie v podaní Honor View 20. Prvou lastovičkou v oblasti špecializované výpočtové jednotky pre umelú inteligenciu z dielní Huawei/Honor bol Kirin 970 a vedel toho naozaj veľa. Nový Kirin 980 ide ešte ďalej. Jeho DUAL-NPU (duálna výpočtová jednotka pre neurálne siete) ponúka v jednej časti ohromujúci výpočtový výkon umelej inteligencie a ďalšie sa zameriava na konkrétne úlohy.