Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 9X Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana obrazovky vášho telefónu je kľúčová

Pamätáte si, keď ste svoj smartfón prvýkrát vytiahli z krabice a on sa pred vami zaleskol v dokonalom svetle bez jediného škrabanca? Nechceli by ste si ho v tomto stave udržať čo najdlhšie? Chráňte si hodnotu svojho Huawei Honor 9X Pro čo najdlhšie s chytrými ochrannými fóliami alebo temperovanými sklami na displej. V porovnaní s opravou displeja alebo jeho kompletnou výmenou je to minimálna investícia s maximálnym účinkom. Ak sa vám totiž fólia či sklo poškriabu, jednoducho ich vymeníte za nové v priebehu niekoľkých minút. Ak sa vám odrie alebo rozbije displej, budete sa o to musieť postarať omnoho náročnejším spôsobom. 

Sú lepšie temperované sklá alebo ochranné fólie?

To záleží na spôsobe používania vášho telefónu. Pokiaľ máte knižkový obal, ktorý chráni aj prednú časť displeja, stačí vám ochranná fólia pre bežné používanie. Temperované sklá sú na druhú stranu vyrobené pre ľudí, ktorí chcú mať svoj displej 100% v bezpečí. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Tie im pomáhajú vyšplhať sa na Mohsovej stupnici tvrdosti na deviatu z desiatich priečok. Ochránia váš telefón pred poškriabaním ostrými predmetmi (dokonca aj kľúčmi, náradím či nožom), ale aj pred následkami pádov na kamennú podlahu. Ich aplikácia je pritom s použitím priloženého príslušensta veľmi jednoduchá a zaberie len niekoľko minút. Bez vzduchových bublín či iných nepresností. Špeciálna povrchová úprava tiež zabezpečí, aby na displeji neostávali mastné odtlačky prstov či iné nečistoty. 

Zaujímavé prevedenie Honoru 9X Pro vás zaujme

Vyskakovací selfie fotoaparát, zadný fotoaparát s rozlíšením 48 MPx, designovo zaujímavé farebné prevedenia a vysoký výkon. To všetko ponúka Huawei Honor 9X Pro za skvelú cenu. So 4 000 mAh batériou vám dovolí stráviť celých 10 hodín sledovaním videa či hraním videohier a naviac ponúka celý rad ďalších atraktívnych vlastností. Vďaka čipsetu Kirin 810 a podpore až 8 Gb RAM je omnoho rýchlejší a silnejší, ako jeho predchodca 8X.