Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 9X Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie na Huawei Honor 9X Lite

Aj keď je ochrana tela vášho telefónu pomocou spoľahlivého krytu veľmi dôležitá, nikdy by ste nemali zabúdať ani na ochranu svojej obrazovky. Tá je totiž najpoužívanejšou ale rovnako aj najkrehkejšou súčasťou vášho Huawei Honor 9X Lite. Vyberte si z ochranných doplnkov, ktoré vám ponúkame na etuo.sk to pravé a prestaňte sa už obávať o to, či sa vám displej nepoškodí, nepoškriabe alebo dokonca celkom nerozbije. Tvrdené sklá a ochranné fólie na obrazovku vášho telefónu môžete mať od nás doma za veľmi krátky čas a skvelú cenu. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá, nie sú širšie ako 0,4 mm a vášmu displeju dodajú jemnosť aj pevnosť. Keďže sú plne transparentné a 100% sadnú na vašu obrazovku, v ideálnom prípade celkom zabudnete, že ich na telefóne nosíte.   

Vyberiete si tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu?

Ak premýšľate nad tým, ktorý ochranný doplnok si zvolíte, zamyslite sa najprv nad svojím životným štýlom. Ste skôr dobrodruh, ktorý s telefónom nevynechá žiadne dobrodružstvo, máte veľkú rodinu s deťmi, ktoré váš telefón skrátka milujú alebo len máte “šťastie” na padanie telefónu z rúk? Potom rozhodne stavte na maximálne odolné tvrdené sklo. Ak naopak preferujete len bežnú ochranu a viete, že vám stačí málo k dokonalej obrazovke, siahnite po ochrannej fólii. 

Skvelý Huawei Honor 9X Lite máte na dosah

Hľadáte telefón, ktorý dokáže splniť všetky vaše požiadavky a naviac vyzerá naozaj pôsobivo? Potom už nemusíte ďalej hľadať a môžete staviť na zariadenie Huawei Honor 9X Lite. Tento smartfón vás hneď na začiatku zaujme príjemným 6,5-palcovým HONOR FullView displejom s takmer bezrámčekovým dizajnom a krásnym rozlíšením farieb pri prezeraní videí, obrázkov alebo hraní hier. Ak sa na telefón pozriete bližšie, iste vás poteší aj jeho batéria s kapacitou 3 750 mAh či perfektný 48 MPx fotoaparát s dvojitým objektívom a niekoľkými špecializovanými režimami snímania fotografií.