Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 9X

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a sklá na Huawei Honor 9X

Váš telefón Huawei Honor 9X si zaslúži perfektnú ochranu. A to nielen zo zadnej strany, ale hlavne čo sa týka jeho obrazovky. Preto jediné, čo vás delí od dokonalého bezpečia vášho mobilu je výber toho najlepšieho ochranného doplnku práve pre vás. Tvrdené sklá a flexibilné fólie sa totiž zásadne líšia v ich využití.

Vyberte si: ochranná fólia alebo tvrdené sklo?

Od temperovaného skla sa očakáva maximálna tvrdosť, pevnosť a odolnosť. S týmto cieľom je aj vyrábané, a to za použitia špeciálnej technológie, ktorá mu dodáva flexibilitu, jemnosť ale zároveň jeho typicky odolné vlastnosti. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú tvrdené sklá až hodnoty 9 stupňov z 10, čo ukazuje na naozaj silnú odolnosť. Odolnejšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty. Preto sa s nimi nemusíte báť pôsobenia ostrých predmetov, ako napríklad hrotu noža či kľúčov a ani pádov z väčšej výšky. Ochranná fólia naopak dosahuje stupňa tvrdosti 3, ktorý nie je taký výrazný. Má však skvelú vlastnosť, a tou je dokonalá flexibilita. Aj keď je váš displej už poškodený drobnými škrabancami či inými nedokonalosťami, fólia ich dokáže vyplniť a vaša obrazovka tak bude opäť vyzerať ako nová. Bude krásne jemná na dotyk a chránená pred pôsobením nečistôt, prachu, mastnoty a bežných mechanických poškodení.

Huawei Honor 9X váš očarí na prvý pohľad

Nechajte sa zlákať výhodným telefónom Huawei Honor 9X. Skvele sa bude hodiť hlavne používateľom, ktorí nechcú do zariadenia investovať priveľa peňazí, ale zároveň vyžadujú od svojho smartfónu kvalitné prevedenie a vysoký štandard. Huawei Honor 9X prináša zadný trojitý fotoaparát 48 Mp + 8 MP + 2 MP a 16 MP selfie kameru, veľký displej s dobým rozlíšením a spoľahlivú čítačku odtlačkov prstov pre odomknutie vašich dát. Veľkou výhodou je taktiež možnosť používania dvoch SIM kariet a výkonná 4 000 mAh batéria.