Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 9A

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Temperované sklá a ochranné fólie dostupné v etuo.sk

Ochrana displeja telefónu je veľmi dôležitá. To potvrdí asi každý užívateľ, ktorý už zažil rozbitie alebo poškodenie svojho displeja aj jeho nákladnú a zdĺhavú opravu. Predíďte problémom s tými správnymi ochrannými doplnkami, na ktoré sa môžete spoľahnúť za každých okolností. Ich cena je s následnými opravami neporovnateľne menšia a menej časovo náročná. Jednoducho podľa návodu nalepte a používajte.  

Rozhodnite sa správne: ochranná fólia alebo tvrdené sklo?

Naši zákazníci často riešia, ako si vybrať ten správny ochranný doplnok na displej. V zásade bude vaše rozhodovanie veľmi jednoduché - ochranné fólie sú riešením pre používateľov s pokojným režimom, ktorým sa telefón neoškiera, nepadá z rúk a nezvykne poškodzovať napríklad s pomocou malých detských ručičiek. Fólie sú maximálne flexibilné, a tak dokážu prekryť už aj existujúce nerovnosti alebo škrabance. Na druhú stranu sa na nich však nemôžete spoliehať pri pádoch telefónu či poškriabaní ostrým predmetom. Na toto tu máme odborníka - temperované sklá. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň 9 z celkových 10, čo znamená naozaj efektívnu ochranu. Pri pádoch z vysokej výšky je sklo schopné absorbovať energiu pádu a roztrieštiť sa tak namiesto displeja. Ten pod sklom ostáva celkom nepoškodený a presne v tom istom stave ako v deň, keď ste si naň ochranné sklo nalepili. Potom už stačí sklo len vymeniť a nový ochranný doplnok ďalej používať.  

Huawei Honor 9A si ihneď obľúbite

Smartfón Huawei Honor 9A na vás zapôsobí hneď na prvý pohľad. Jeho dizajn v nádherných farbách v odtieňoch oceánovo modrej rozpoznáte už z diaľky a ani vnútorné vybavenie vás rozhodne nesklame! Tento smartfón vám totiž ponúka ultra výkonnú batériu s kapacitou až 5 000 mAh, ktorá vaše hovory podrží pokojne aj viac ako 15 hodín bez potreby nabíjania, skvelý 6,3-palcový HONOR FullView displej a taktiež možnosť výberu medzi čítačkou odtlačkov prstov a odomknutím telefónu pomocou rozpoznania tváre pre zabezpečenie tej najvyššej bezpečnosti.