Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 9 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Honor 9 Lite je veľký pomocník

Pre ochranu displeje mobilného telefónu Honor 9 Lite ponúkame kvalitné odolné tvrdené sklá a ochranné fólie. Každý kryt je originál z odolného materiálu. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Honor 9 Lite, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Honor 9 Lite pred zničením?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Honor 9 Lite. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Informácie o telefóne Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je podareným zástupcom strednej triedy, ktorý si dokázal zachovať rozumnú uhlopriečku a tým pádom aj kompaktnejšie rozmery. Mobilný telefón Honor 9 Lite ponúka atraktívny dizajn v podobe skleneného chrbta a kvalitného kovového rámu, ktorý vám zaistí príjemný úchop a pohodlné ovládanie. Do tela telefónu sa podarilo vtesnať 5,65" Full HD displej s pomerom strán 18:9, úžasným obrazom a technológiou IPS zaisťujúcou výborné pozorovacie podmienky aj pri priamom slnečnom svite. Spolu s minimálnymi rámčeky a bleskurýchlu čítačkou odtlačkov prstov na chrbte telefónu sa jedná o moderné zariadenie, ktoré sa nestratí medzi širokou ponukou konkurenčných zariadení. Hlavnou prednosťou telefónu Honor 9 Lite je prítomnosť duálneho fotoaparátu na prednej i zadnej strane s automatickým zaostrovaním a totožným rozlíšením, vďaka čomu môžete zachytiť fotografie zo zaujímavých miest, ako aj mimoriadne kvalitné selfie snímky či skupinové fotografie. Hlavný fotoaparát ponúkne 13 MPx rozlíšenie (f/2,2) a sekundárny 2 MPx rozlíšenie (f/2,0) pre tzv. efekt bokeh, kedy je pozadie mierne rozostrené.