Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 8X

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Huawei Honor 8X je veľký pomocník

Široká ponuka tvrdených skiel a ochranných fólií pre displej mobilného telefónu Huawei Honor 8X osloví každého. Veľkou výhodou týchto ochrán je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere skla či fólie dbajte na to, aby bola jej veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Honor 8X pred zničením?

V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón Huawei Honor 8X nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť displeja pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Informácie o telefóne Huawei Honor 8X

Chcete si dopriať nevídané zážitky spojené s používaním inteligentného telefónu, ktorého ohromný 6,5" displej tvorí skoro 85 % čelnej strany? Potom vedzte, že za pár tisícoviek vám do ruky pristane čarovný Honor 8X. Jeho ambície sú veľké a rozhodne už teraz patrí medzi TOP chytré telefóny roka 2018. Mobilný telefón Honor 8X v sebe spája všetko, čo každý náročný užívateľ smartfónu potrebuje. Na prvý pohľad vás ohromí perfektným a premysleným dizajnom, ktorý sa môže pochváliť kvalitným skleneným spracovaním. Okrem kvalitného výkonu a perfektné grafiky v sebe ukrýva priestrannou vnútornú pamäť alebo výkonný duálny fotoaparát disponujúci rozlíšením 20 Mpix. Vďaka umelej inteligencii s ním zaobstaráte naozaj prvotriedne snímky. Ty si prezriete na rozsiahle FullView obrazovke, ktorá sa rozprestiera na 91% plochy bezrámčekového tela. Objavte mobilný telefón s prekrásnym dizajnom. Zadná strana smartphonu Honor 8X je opatrená skleneným povrchom s antireflexnou fóliou a dvoma vizuálnymi efektmi. Samozrejmosťou je tiež optická nano úprava.