Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 8S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj displej na Huawei Honor 8S raz a navždy

Nikto z nás nemá rád keď sa na displeji jeho nového telefónu objaví škrabanec, vryp či nepekná odrenina. Spočiatku tieto zmeny vnímame citlivo, ale po čase si už ani neuvedomujeme, že náš telefón každodenne stráca svoju hodnotu. Nedovoľte, aby sa to stalo aj vám a ochraňujte svoju obrazovku ako oko v hlave. Podarí sa vám to celkom jednoducho s ochrannými doplnkami od etuo.sk - tvrdeným sklom na displej či ochrannou fóliou. Tieto doplnky na telefóne na prvý pohľad ani nevidieť, no tvoria kľúčový prvok bezpečnosti obrazovky. Teraz je už len na vás, ktorý z nich si v rámci ochrany vyberiete.

Vyberiete si ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo?

Ochranná fólia má pri používaní hneď niekoľko výhod - je extrémne flexibilná, a tak dokáže vyplniť už aj existujúce nedokonalosti vášho displeja a opticky ho vyhladiť. Obrazovku ochráni pred prachom, vlhkosťou, nečistotami ale aj bežným poškodením spôsobeným každodenným používaním. Ak však hľadáte spoľahlivejšiu ochranu pred rozbitím displeja, spoľahnite sa skôr na tvrdené sklo. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje 9 stupňov z 10, čo ho predurčuje k vysokej odolnosti a trvanlivosti. Má len 0,3 mm, a tak vášmu displeju nepridá na rozmeroch a nijako neovplyvní jeho dizajn. Aj napriek tomu je však veľmi účinné proti poškodeniu displeja spôsobeného pádom na tvrdý povrch či poškriabaním ostrým predmetom.

Telefón ako stvorený pre vás - Huawei Honor 8S

Výrobca Huawei sa už roky stará o lacnejšie triedy telefónov, ktoré sa hodia hlavne pre mladších alebo menej náročných užívateľov. Jedným z nich je aj Honor 8S, ktorý však dokáže zaujať hneď na prvý pohľad. Iste sa vám zapáči jeho 5,7-palcový displej s malým výrezom pre selfie kameru a moderný dizajn sediaci presne do ruky. V modeli je nainštalovaná aj funkcia rozpoznávania tváre tak, aby ste dosiahli čo najväčšie zabezpečenie svojich dát. Tento mobil by ste si preto rozhodne nemali nechať ujsť.