Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 8A

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Šetrite s ochrannými doplnkami: Huawei Honor 8A

Mnoho zákazníkov chce v rámci nákupu mobilného telefónu ušetriť. Neuvedomujú si však, že najefektívnejšie šetrenie smartfónu dosiahnu pokiaľ svoj telefón budú ochraňovať pred poškodením a vydrží im tak čo možno najdlhšie ako nový. Ak sa vám totiž poškodí čo i len tá najzraniteľnejšia časť telefónu – samotný displej – stojí to nemalú námahu a peniaze dať ho znova do starej formy. Preto sa radšej ako na šetrenie sústreďte na kvalitnú ochranu pomocou toho správneho príslušenstva, ochranných fólii a tvrdených skiel.

Pomocník na každý deň – tvrdené sklo alebo ochranná fólia - Huawei Honor 8A

Ochranné príslušenstvo by nemalo nijako ovplyvniť funkčnosť vášho telefónu. Práve naopak. Docielite s ním jemné prekrytie a vďaka oleofóbnej vrstve sa na váš telefón neprilepí špina, prach a dokonca na ňom nezanecháte ani odtlačky prstov. Fólie a sklá u nás dostanete v rozličných prevedeniach a tak sledujte, ktorý model je určený presne pre vás. Ochranné prvky totiž poslúžia bezchybne iba ak presne sadnú na váš typ telefónu. Vyberte si z nich preto múdro, aký z nich použijete. Bude to ochranná fólia alebo tvrdené sklo? Ochranné fólie predstavujú základnú ochranu displeja, ktorá je vhodná hlavne pre telefóny nevystavené nebezpečenstvu pádov či poškriabania ostrými predmetmi. Vďaka svojej priľnavosti a flexibilite však vytvoria na telefóne jednotnú vrstvu, ktorá dokáže prekryť už aj existujúce škrabance alebo ryhy. Na druhú stranu zvážte aj zakúpenie temperovaného skla. To poskytuje silnú ochranu hlavne vďaka svojej tvrdosti deviateho stupňa na Mohsovej stupnici tvrdosti. Dokáže tak odolať pádom, ostrý predmetom aj miernej vlhkosti.

Honor 8A dostupný takmer pre všetkých

Telefón čínskeho výrobcu s prívlastkom Honor 8A má jednu skvelú výhodu: predáva sa za naozaj nízke ceny. Je toho však omnoho viac: dobre padne do ruky, jeho batéria pomerne dlho vydrží a reproduktory prinášajú veľmi dobrý zážitok z počúvanej hudby. Ak teda hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje telefonické fungovanie a máte naviac trochu obmedzený rozpočet, model Honor 8A od Huawei je pre vás vhodným riešením.