Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 7C

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Honor 7C je veľký pomocník

Pokiaľ hľadáte lacné tvrdené sklo či ochrannú fóliu pre displej vášho telefónu Huawei Honor 7C, ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na tento mobilný telefón nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Huawei Honor 7C pred zničením?

Tvrdené sklá a ochranné fólie na mobil Huawei Honor 7C chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s veľkým displejom, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších, je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný displej telefónu, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne, ale aj puzdra na mobil.

Informácie o telefóne Honor 7C5

Huawei Honor 7C je chytrý telefón vybavený 5,99" FullView displejom s pomerom strán 18:9. Je to najlepšie vybavený model z trojice 7C, 7A a 7S predstavené v lete 2018. Rozširuje vaše obzory a poskytuje dynamickejší vizuálny zážitok pri čítaní, streamovanie videa alebo hranie hier. Honor 7C odomknete jednoduchým dotykom alebo pohľadom. Podporuje odomknutie ako tvárou, tak odtlačkom prsta. Honor 7C je vybavený čipovou sadou 14nm octa-core, výkonnou grafickou kartou Adreno 506, 3GB RAM a technológií SmartPower 5.0, ktorá zaistí plynulý, bezproblémový a dlhodobý zážitok z hrania hier. Honor 7C je ďalej vybavený dvoma slotmi pre karty SIM a SD, ktoré umožňujú používať dve SIM karty. Súčasne môžete vložiť kartu microSD pre ukladanie fotografií a dát. Vysoko výkonný systém EMUI 8.0 ponúka rad vlastných režimov, ktoré zlepšujú vaše užívateľské prostredie. Režim nepretržitého hrania vám umožní vychutnávať si hry bez prerušenia. 3000mAh batéria Honor 7C je určená pre dlhú výdrž. Udržuje vyše 80% svojej kapacity aj po 500 úplných dobití.