Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 20 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné príslušenstvo na dosah ruky

Vyberáte si medzi ochrannými fóliami a tvrdenými sklami to, čo vám bude váš Huawei Honor 20 Pro najviac vyhovovať? Záležať to bude hlavne na spôsobe, ktorým používate svoj telefón. Žijete aktívnym životom a s telefónom v ruke sa takmer nezastavíte? Potom sa pre vás bude najlepšie hodiť temperované sklo, ktoré je odolnejšie a vydrží aj väčšie nárazy či kontakt s ostrejšími predmetmi. Používate flipové či knižkové obaly na telefón, ale chcete mať aj tak 100% istotu vhodnej ochrany? Potom vám iste bude postačovať aj ochranná fólia. Poďme sa však na ich parametre pozrieť bližšie.

V čom sa odlišuje temperované sklo od ochrannej fólie?

Temperované sklá sú špičkou vo svete ochranných prvkov na displej. Väčšina z nich uvádza na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň číslo 9 z možných 10. Práve preto dokáže odolať nárazom ale aj poškriabaniu ostrých predmetov. Ochranné fólie na displeje oproti tomu síce ochránia displej telefónu pri bežnom používaní, ale pre tvrdšie nárazy či škrabance nemusia byť najvhodnejšie. Na stupnici dosahujú 3. stupeň, čo je stále solídna ochrana. Ich hlavnou výhodou je polykarbonátové zloženie a hlavne cena, ktorá je viac než silným lákadlom. Na trhu dnes však nájdete aj flexibilné sklá, ktoré sú tenšie a rovnako odolné ako sklá temperované. Akým smerom sa teda vydáte?

Moderné prevedenie a skvelé funkcie od Huawei Honor 20 Pro

Prémiová verzia predchodcu smartfónu Huawei Honor 20 Pro s prívlastkom Pro sa môže pýšiť skvelými výkonmi v kategórii, kde je ocenený veľmi priaznivou cenovkou. Medzi jeho najdôležitejšie výhody patrí fantastické pole štyroch kamier, ľahko použiteľný snímač odtlačkov prstov a veľký, žiarivý a moderný displej. Aj keď mu trochu chýba konektor slúchadiel, je vo svojom segmente silným hráčom. Ak si obstaráte práve tento model, myslite na jeho ochranu pomocou vhodných ochranných doplnkov – kvalitných obalov a fólií či temeprovaných skiel na displej.