Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Honor 20

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné príslušenstvo je dnes takmer povinnosťou

Na dnešné telefóny dnes ochranné prvky displeja jednoducho patria. Používať displej telefónu je často totiž jediným spôsobom, ako ovládať aj základné funkcie. Preto sú aj opravy obrazoviek podstatne drahšie, ako tomu bolo v minulosti a zákazníci na nich často musia čakať celé týždne. Ušetrite si starosti, trápenie a aj nemalé financie tým, že svoj displej budete chrániť kým je v dobrom stave.

Ako si správne vybrať medzi fóliou a ochranným sklom na displej

Vybrať si medzi fóliou a temperovaným sklom na displej nemusí byť až také náročné, ako sa môže zdať. Fólia aj sklo pôsobia na telefóne veľmi prirodzene a 100% zachovávajú jeho dotykové funkcie. Temperované sklá sú omnoho vyššie na stupnici tvrdosti, čo znamená ich vyššiu výdrž. Výhody temperovaného skla vymenujeme veľmi jednoducho: vysoká tvrdosť a odolnosť, jednoduchá aplikácia a dlhotrvajúca ochrana. Ochranné fólie sú na druhú stranu omnoho nenápadnejšie a jemnejšie. Taktiež ochránia displej telefónu, ale hodia sa viac pre zariadenia, ktoré majú ich majitelia uložené v bezpečných flipových alebo knižkových obaloch. Výhody v rámci používania ochranných fólií sú na druhú stranu skvelé ceny, vysoká flexibilita a zároveň zachovanie originálneho designu telefónu.

Metalický zázrak, ktorý upúta, to je Huawei Honor 20

Svojim metalickým zjavom, veľkým 6,26-palcový AMOLED displejom s Full HD+ rozlíšením a mimoriadne vydareným designom smartfón Huawei Honor 20 upúta užívateľov hneď na prvý pohľad. Jeho fanúšikovia si určite zamilujú hlavne dobrý fotoaparát či infračervený vysielač. Ten slúži na ovládanie domácej elektroniky namiesto diaľkových ovládačov, takže môžete pracovať už len so svojim mobilom bez neustáleho ukladania a vyberania či hľadania rôznych ovládacích zariadení. Huawei Honor 20 má dobrú výdrž na jedno nabitie a výhodou je aj jeho solídny kovový rám či USB-C konektor. Operuje na základe systému Android 9 s grafickou nadstavbou Magic UI 2.1. Hlavne v kombinácií s kvalitnými ochrannými doplnkami bude pre vás nenahraditeľným spoločníkom.