Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei Enjoy 9S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako si vybrať medzi temperovaným sklom a ochrannou fóliou na displej?

To je otázka, ktorú si pokladá veľa našich zákazníkov. A my im vždy ochotne prezradíme jedno malé tajomstvo: všetko záleží len od toho, čo od ochrany vašej obrazovky očakávate. Pokiaľ to bude zjednotenie obrazovky od malých škrabancov alebo dodatoťná ochrana ku knižkovému či flipovému obalu na mobil, vyberte si fóliu. Ak ale chcete niečo viac než len jemný displej odolný voči nečistotám, spoľahnite sa na poriadnu ochranu tvrdených skiel.

Sklo je tvrdšie, fólia zas omnoho flexibilnejšia

Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu ochranu. Naviac ich ceny sú viac než férové, takže nemusíte priveľa investovať. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť tri stupne z desiatich, čo je síce dobrá ale rozhodne nie tá najvyššia možná ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na Mohsovej stupnici označené pozíciou 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie s vašim Huawei Enjoy 9s. Môžete na ne totiž pôsobiť aj ostrými predmetmi ako sú nože či kľúče a aj tak si zachová svoj neporušený stav. Naviac ich povrchová úprava vaše prsty dostane – je totiž oleofóbna, jemná a prsty sa po nej celkom ľaho kĺžu.

Huawei Enjoy 9s pre zábavu a skvelé herné zážitky

Huawei Enjoy 9s si už podľa významu jeho anglického názvu naozaj užijete. Disponuje totiž naozaj veľkým 6,21-palcovým displejom, na ktorom je veľmi príjemné sledovanie fotografií, filmov či hranie hier a scrollovanie sociálnymi sieťami. Jeho rýchlosť vám zaručí výkonný 64-bitový procesor ukrytý pod elegantným vonkajším prevedením telefónu. Zážitok z používania vám dozaista zlepší aj operačný systém Android 9.0 Pie s EMUI 9.0 UI. Batéria mobilu je taktiež veľmi výkonná a okrem rýchleho nabitia vám vydrží nadpreiemerne dlho. Dá sa teda povedať, že značka Huawei ani pri tomto modeli nešliapla vedľa. Práve naopak. Telefón si našiel množstvo svojich fanúšikov. Pridáte sa k nim aj vy?