CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Huawei

Filtre Collapse
Model zariadenia 122
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Huawei

Tu nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Huawei. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme kryty rôznych veľkostí a tvarov. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň. Stačí malá chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Následná výmena displeja sa môže poriadne predražiť, preto je dobré na ochranu displeja použiť tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu.

Prečo chrániť tento telefón Huawei ochranným sklom či fóliou?

Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranný kryt chráni displej pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Huawei.

Čo je firma Huawei vôbec zač?

Huawei je jednou z najvýznamnejších čínskych technologických spoločností. Od roku 2012 je najväčším svetovým dodávateľom telekomunikačnej infraštruktúry. Do výroby telefónov Huawei vstúpil v roku 2003, prvý smartphone vyrobil o šesť rokov neskôr. Na konci roka 2012 sa firma prvýkrát stala tretím najväčším svetovým výrobcom telefónov podľa počtu predaných kusov, túto pozíciu si držala aj na konci roka 2018. Značku Honor používa Huawei pre cenovo dostupnejšie zariadenie určené mladej generácii.