Ochranné fólie a tvrdené sklá pre HTC Desire 20 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na HTC Desire 20 Pro

Chcete vedieť, čo je najlepším doplnkom, aký môžete svojmu HTC Desire 20 Pro venovať? Je to jednoznačne tvrdené sklo alebo fólia na jej displej. Tieto ochranné doplnky uchránia celý váš displej pred prachom, vlhkosťou, poškriabaním, odretím, rozbitím či iným poškodením. Temperované sklá dosahujú maximálnu tvrdosť a sú tým najodolnejším, čo môžete svojmu telefónu dopriať. Na Mohsovej stupnici sa umiestnili na 9. priečke z možných 10 a vlastnosťami sa tak takmer vyrovnávajú diamantom. Práve preto ich prezývajú aj „diamantová ochrana“. Flexibilné fólie nie sú také odolné ako temperované sklá, zato sa vyznačujú inými výnimočnými vlastnosťami. Sú ohybné, tenké, transparentné a 100 % zachovávajú aj dotykové vlastnosti obrazovky. Sú vhodným riešením pokiaľ si prajete aspoň čiastočne zakryť už existujúce nedokonalosti či malé odreniny na svojom displeji. Vďaka svojim vlastnostiam ich vyplní a opticky tak celý povrch telefónu krásne zjednotí.

Temperované sklá aj ochranné fólie pre každého

Ochranné doplnky na displej sú vhodné pre každého a aj keď s nimi nemáte skúsenosti, dokážete ich veľmi jednoducho nalepiť pomocou inštalačného a lepiaceho setu, ktorý vám ku každej dodávke pribalíme. Obsahujú špeciálne dezinfekčné handričky i podrobné návody. Vďaka týmto setom sa pod fóliu ani sklo nedostanú vzduchové bublinky a nebudú vám tak vadiť v používaní obrazovky. Investujte do ochranných doplnkov a táto investícia sa vám mnohonásobne vráti.

Nepremeškajte šancu na HTC Desire 20 Pro

Skvelý fotoaparát s piatimi šošovkami, moderný dizajn a prepracované funkcie. Aj to je smartfón HTC Desire 20 Pro. Získajte s ním férovú cenu za poctivý výkon. Telefónu kraľuje veľký bezrámčekový 6,5-palcový displej prepracovaný do posledného detailu a zadná strana ozdobená štýlovými prúžkami. Ako čerešničku na torte si môžete užiť aj batériu s výkonom 5 000 mAh a možnosť platiť všade pomocou NFC siete. Pri tomto zariadení teda rozhodne vyberte tú najlepšiu ochranu, akú len môžete.