Ochranné fólie a tvrdené sklá pre HTC Desire 19 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo potrebujete ochranu obrazovky?

Displeje veľkých dotykových telefónov sú, rovnako ako váš HTC Desire 19 Plus, väčšinou veľmi náchylné na pády a poškodenia. Preto potrebujú kvalitné doplnky, ktoré ho ochránia. Ide pritom hlavne o ochranu pred poškriabaním, mastnými odtlačkami prstov, vlhkosťou či vrypmi alebo rozbitím. Vhodným riešením sú ochranné fólie či temperované sklá, ktoré na displej dokonale priľahnú a vytvoria na ňom akýsi štít. Pri neveľkej investícii tak získate bezpečie a istotu, že sa vášmu mobilu nič nestane.   

Diamantová ochrana vášho displeja

Najspoľahlivejším riešením v rámci ochrany displeja sú pružné tvrdené sklá. Poskytnú prevenciu nielen pred odretím či poškriabaním dipsleja, ale taktiež pred jeho nalomením či úplným rozbitím. Dokonca zachytia aj hrot noža či kľúče tak, aby displej pod sklom nemali šancu zničiť. Majú taktiež špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje zanechávaniu mastných odtlačkov prstov na displeji. Špeciálny postup výroby takýchto skiel zaručuje, že sú veľmi tenké s krásne oblými hranami. Na Mohsovej stupnici, ktorá meria tvrdosť materiálov, dosahujú až stupeň 9 z možných 10. Často sa im tak hovorí aj diamantová ochrana, pretože diamanty sú jedny z najtvrdších materiálov, aké poznáme. Ak však používate kvalitný knižkový obal, bude vám postačovať aj používanie mäkšej ochrannej fólie, ktorá ochráni vaše zariadenie pred bežnými odreninami a nečistotami. Zakúpiť si ju u nás môžete za veľmi výhodnú cenu a v príjemnom prevedení s príslušenstvom, ktoré vám umožní nalepiť ju presne tak, aby sedela „ako uliata“.  

S HTC Desire 19 Plus nájdete dokonalého spoločníka

Samozrejme iba za predpokladu, že máte radi výkonné telefóny, ktoré zachytávajú excelentné fotografie a videá, a to za prijateľnú cenu. Telefón má 6.2-palcový IPS LCD dotykový displej so 16 miliónmi farieb a rozlíšením 720 x 1440 Px. Ako prvý telefón z dielne HTC má aj trojitý objektív zadného fotoaparátu a bez problémov zvládne väčšinu hier či multimediálnych súborov.