CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre HTC

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily HTC

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov HTC. Ak potrebujete nový kryt na telefón tejto značky, ste tu správne. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny HTC. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň.

Prečo chrániť tento telefón HTC ochranným sklom či fóliou?

Keď vám mobil HTC spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Používanie tvrdeného skla či ochrannej fólie na displej mobilu rovnako aj chráni displej telefónu pred znečistením. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia HTC, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Čo je firma HTC vôbec zač?

Taiwanská spoločnosť HTC vznikla v roku 1997. Najskôr sa zameriavala na komunikátory s Windows Mobile. V roku 2007 vyrobila prvý smartphone s Androidom pre operátora T-Mobile. Na trhu sa neskôr nechala prevalcovať marketingovo dravšou konkurenciou a musela značne osekať náklady aj portfólio. U výroby androidových smartphonov ale zotrvala a pridala k nej nový segment okuliarov pre virtuálnu realitu.