Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 5

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja na prvom mieste

V elektronickom obchode etuo.sk môžete teraz získať tie najkvalitnejšie ochranné fólie a tvrdené sklá na telefón, ktoré si zamilujete. Získate s nimi odolnú ochranu, ktorú vaša obrazovka tak nutne potrebuje. Je to totiž tá najpoužívanejšia ale zároveň aj najzraniteľnejšia časť telefónu a je skutočne nákladná na opravy či výmeny. Práve preto sa vám na jej ochranu oplatí investovať. Pri opravách totiž nestratíte len mnoho času ale aj energie a financií. Sklá a fólie nalepíte na telefón jednoducho aj bez predchádzajúcej skúsenosti vďaka aplikačnému setu, ktorý vám zašleme ku každému baleniu. Osloboďte sa už od strachu o svoj displej a užívajte si efektívnu ochranu 24 / 7.

Získajte skvelé fólie a sklá na Google Pixel 5

Tvrdené sklá a fólie na displej sú veľmi diskrétnym ochrancom. Sú hrubé len od 0,3 do 0,5 mm, a naviac plne transparentné bez dofarbovania či skresľovania obrazovky. Zachovávajú všetky dotykové vlastnosti displeja, sú presne pripravené na jeho rozmery aj výrezy. Vďaka tomu si po niekoľkých týždňoch ideálne ani nevšimnete, že na telefóne nejakú ochranu máte. Oba ochranné doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá bráni pred znečistením telefónu vodou, prachom, nečistotami či mastnými odtlačkami prstov. Na displej sa lepia po celej svojej dĺžke, nielen na okrajoch. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by sa vám mimovoľne odlepili.

Nabíjajte príslušenstvo s Google Pixel 5

Telefón Google Pixel 5 vás iste poteší, pokiaľ hľadáte výkonný telefón pre bežného používateľa. Hneď na prvý pohľad zaujme príjemným oblým dizajnom doplneným o bezrámčekový displej s výrezom pre selfie kameru a zabudovaným senzorom na odtlačok prsta. Na zadnej strane zas nájdete do štvorca navrhnutý duálny fotoaparát. Prvkom, ktorý si iste zamilujete, je možnosť bezdrôtového nabíjania a naviac taktiež nabíjania doplnkov pomocou telefónu. Cez tento smartfón si tak pokojne nabijete slúchadlá aj ďalšie doplnky, ktoré práve potrebujete.