+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Google Pixel 4a 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné fólie a sklá na Google Pixel 4a 5G

Obrazovka vášho smartfónu Google Pixel 4a 5G je jeho najpoužívanejšou a zároveň najzraniteľnejšou súčasťou. Veľmi často sa tak stáva, že nám telefón nešťastne spadne a celý displej sa poškriabe, odrie alebo nebodaj celkom rozbije. Jeho opravy potom stoja mnoho financií, ale aj času a úsilia. Je preto dobré myslieť na prevenciu a k novému mobilu si objednať hneď aj ochranné doplnky v podobe tvrdených skiel alebo ochrannej fólie.  

Množstvo výhod v jednom balení

Ochranné sklá a flexibilné fólie vám prinášajú množstvo výhod. Dosahujú hrúbky len od 0,3 do 0,6 mm, a tak nijako neovplyvni dizajn vášho telefónu a ani jeho nosenie či narábanie s ním. Navyše sú plne transparentné, a tak neskresľujú pohľad na váš displej pričom však zachovávajú jeho dotykové vlastnosti. Oba doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá nezachytáva prach a nečistoty a je veľmi príjemná na dotyk. Nemusíte sa s ňou báť ani mastných odtlačkov prstov, ktoré na našich obrazovkách tak neznášate. Fólie aj sklá sa na obrazovky lepia celým svojim povrchom a nielen po stranách. Vďaka tomu sa neodliepajú a pri ich aplikácii vám nevzniknú vzduchové bubliny ani iné deformácie, kvôli ktorým musíme často už pri prvom nalepení fóliu či jemnejšie sklá odlepiť a použiť nový kus. Ich najväčšou devízou však je, že ich dokážete nalepiť ako profesionál aj bez predošlých skúseností. 

Google Pixel 4a 5G

Nasadnite na vlnu dostupného neskutočne rýchleho pripojenia k 5G sieti, ktorú vám prináša smartfón Google Pixel 4a 5G. Za férovú cenu si s ním môžete užiť nielen rýchle pripojenie ale aj najnovší software od Googlu a ničím nerušenú prácu. Ak ste fotografickí fanúšikovia, iste vás potešia fotoaparáty s excelentným výkonom a taktiež veľká a jasná obrazovka, na ktorej si ich budete môcť kedykoľvek prezerať v skvelom rozlíšení.